Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit jelent az, hogy "elválaszt...

Mit jelent az, hogy "elválasztja magát a cicitől"? Mik a tünetek? 6,5 hós előfordulhat? Csak anyatejes baba+pár naoja kóstolgat.

Figyelt kérdés
2010. aug. 14. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk látványos volt,visitott ha cici ért a szájához és kifeszitette magát.nem kellett neki fél évesen.
2010. aug. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk 8 hónaposan választotta le magát, mensinél. Hetekig próbálkoztam, de nem kellett neki többé.


Ritkán választják le magukat egyébként 1 év alatt, persze előfordul.


Miből gondolod, hogy ez a szándéka?

2010. aug. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 napja este amikor altatom(cicin alszik el)azt vettem észre,hogy jól lakott(szerintem)és nem akarja a cicit...ha meg eltelik 2-3 perc,és újra próbálom,akkor annyira akarja...ma már azt hittem,h kevés a tejcsi,ezért csináltam egy tápszert,de 10ml evett.nem tudom mi van.kb.20-30 percet szopizik este,majd bealszik.erre tegnap és ma ugyanez volt,de 5 perc alvás után kinyílt a szeme és nem is látszott álmosnak.tegnap kivittem a szobából,mert vendégek voltak,és így fent volt még egy órát.de ma nem,hanem erőltettem az alvást.de sírt,cicin is,nélküle is,....nem tudom!szerintetek ah végig alussza az ékszakát akkor nem éhes??
2010. aug. 14. 22:21
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ez egyáltalán nem elválasztás, ne aggódj emiatt!

Egyszerűen most ennyi kell neki és kész. Elég nagy baba már ahhoz, hogy ne okozzon neki gondot, ha kevesebbet eszik. Lehet, hogy a foga jön, lehet, hogy nagyon melege van és nincs kedve sokáig összebújni stb.

A tápszeres pótlás szerintem fölösleges.

2010. aug. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem sem elválasztás. nálunk is elég látványos volt! szintés visított, ha közelített a cici felé, a végén már akkor is sírt, ha ölbe fogtam. szintén mensinél volt. pár hétig még én is próblkoztam félálomban, vagy ha jó kedve volt, vagy együtt pihentünk a nagy ágyon, de szintén elutasította sírva. nem kellett neki többet.6 hós volt
2010. aug. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 xStefix ***** válasza:

Az elválasztódás nem egyenlő a szopási sztrájkkal és fordítva!

Amiről előttem írtak (sírás a cici közelében), szopási sztrájkra utal, de ez nem minden esetben fut ki az elválasztódásig. Ha sikerül a babát visszaédesgetni a mellre, akkor szopik tovább. Ha viszont nem, akkor valóban elválasztja magát.

A természetes elválasztódás egyébként jóval lassabb folyamat, nem pár nap alatt megy végbe, hanem hónapok, évek alatt.

2010. aug. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!