Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha megcsinàlom a tàp...

Ha megcsinàlom a tàpszert és közbe elalszik a baba belehet tennni a hütöbe vagy mindig ujat kell csinàlni? Ha igen meddig?

Figyelt kérdés
a cumisüveget kilehet mosmi mosogatoszerrel vagy nem?
2011. nov. 6. 07:29
 1/6 anonim ***** válasza:
42%

Én be szoktam tenni a hűtőbe és újra melegítem, de ha 1szer újramelegítettem és nem eszi meg, akkor utána kiöntöm. Azt szokták mondani, hogy a kész tápi szobahőmérsékleten 2 órát, hűtőben 24 órát bír ki.

Én az üveget mosogatószerrel mosom ki, de van külön szivacsom rá, aztán sterilizálom a mikrós sterilizálóval. :)

2011. nov. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

[link]


Ez egy jó cikk a tápszerről. Itt az előre elkészítésről is van írva. Eszerint nyugodtan eltheted, de kétszer már nem lehet melegíteni.

Egyébként én mindig próbálom frissen csinálni, de úgy látom te is. Persze alkalmanként nyugodtan tedd el, nem lesz semmi baj, ha a higiénés szabályokat betartod.

Mosogatószeres mosogatás után én is sterilizálni szoktam. Ha erre nincs idő, akkor én csak bő folyó forróvízzel mosom ki az üveget, félek hogy valami vegyszer bennemarad. Van egyébként külön babáknak való mosogatószer, azt hiszem NUK márkájú, de elég drága.

2011. nov. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a vàlaszokat nagyon sokat segitettetek :)
2011. nov. 6. 08:50
 4/6 anonim ***** válasza:
42%
Én is mindig elrakom, ha nem issza meg egyből. Most már nagyobb, ritkán van ilyen, de amíg kicsi volt, addig két üveget használtam. Ha hagyott, a maradék ment a hűtőbe, de a kiegészítést már az új üvegben csináltam. Először megkapta a régit, utána az újat, és így soha nem kellett kiönteni, mert az új megint mehetett a hűtőbe, ha maradt benne. Hát lehet ciki, de rohadt drága a tápszer, én így spóroltam vele.
2011. nov. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én három hetes babámat etetem tápszerrel. Igyekszem pont annyit csinálni frissen amennyit megeszik, vagy ha kell még hozzá, csinálok még frisset. Kicsit macerás, és gondolkozom, hogy én is előre gyártom:)
2011. nov. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mennyit eszik a hàrom hetes babàd hàny milit??
2011. nov. 12. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!