Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Valóban sok baba leáll a...

Valóban sok baba leáll a szopizással, mikor megfogan a kistesó? Nektek, hogy volt?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy újra terhes lennék? Kb 2hete volt peteérésem, és rá 2napra már nem is kellett neki a cici, de másból sem fogadta el az anyatejet. Sem üvegből, sem pohárból! Olyan mintha undorodna tőle, ha a szájához tartom, már el is fordul ha megérzi az illatát! Csütörtökön kellene megjönnie a menstruációmnak!
2011. nov. 7. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanígy volt. Én még nem is tudtam,hogy jön a tesó, de ő elfordult. Be se kapta a cicit. Bár én akkor már csak egyszer szoptattam egy nap, és már csak kevés volt, de mégis. Egyik napról a másikra nem fogadta el. Rá 1-2 héttel kimaradt a menszim. Szóval igen, lehet. Nekem is fura volt, de rengetegen mondták, hogy ez lehetett az oka. Az is ezt bizonyítja, hogy mikor megszületett a tesó, a maradék lefejt tejet odaadtam a nagynak pohárból és megitta, sőt volt, hogy kérte.
2011. nov. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a választ! A védőnőm is egyből ezzel kezdte, hogy nem jön-e a tesó, mert akkor szokták ezt csinálni! Hát nagyon kíváncsi leszek, ha nem jön meg hétvégéig, akkor hétfőn veszek egy tesztet! Gratulálok a gyerekekhez! :)))))
2011. nov. 7. 16:08
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

Szia!


Nekem csak két napig nem kérte!Utólag visszaszámolva akkor volt a beágyazódás!De nekem utána kellett!Bár én minden nap ugyanúgy odabújtam hozzá, és megkínáltam!Délben és este!Utána elfogadta!Azóta is szopizik!13 hetes vagyok!Most jön még egy fordulópont, majd 16-20. hét környékén, mert onnantól, már apocakbabának való tej termelődik, ami nem biztos hogy kelleni fog neki!De én még reménykedem!


23 hós kislány és 13 hetes pocakbabi anyuja

2011. nov. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
első vagyok. Én is folyamatosan kínáltam, de sose kellet. Sőt örültem volna, ha szülés után újra sikerül rávennem a nagyot is a szopira, de akkor sem akarta, hiába látta a tesót. elsőnél mellgyulladásom volt,és féltem, hogy másodiknál is előfordulhat, így bőszen fejtem, de egyszerűbb lett volna ha inkább kiszívja a nagy, hisz annyira semmilyen fejés nem tudja, ahogy egy gyerek. Ráadásul csak 16 hónapos volt a nagy, mikor megszületett a tesó. De azóta sok anyukával találkoztam, akik még nagy pocakkal is szoptatták 2 éves gyermeküket. Sőt olyannal is találkoztam, aki utána még mindkét gyermekét szoptatta. Úgyhogy azért ne add fel és hátha.
2011. nov. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!