Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akiknek iszisz babajuk van?

Akiknek iszisz babajuk van?

Figyelt kérdés
Ti azt is evesnek szamitjatok amikor csak 2-3 percig szopizik mert szomjas vagy amikor azert szopizik hogy elaludjon? :)

2021. jan. 25. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Sosem szàmoltam hogy èpp mièrt cicizik. Ha valamire kellett, kapott.
2021. jan. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Pont ez az igény szerintiség lényege, hogy nem nézzük, eszik-e vagy cumizik. Nem lényeges, hogy ez evésnek számít-e, szerintem. Ha csak simán megijedt, fáj a foga, akármi nyűgje van és azért kell neki a cici, az vajon evésnek számít? Szerintem nem. Ahogy az sem, amikor elalváshoz kéri cuminak, hiába eszik olyankor is azért pár kortynyi tejet.
2021. jan. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Sosem foglalkoztam ezzel, hogy miért kell neki... Evés, ivás, megnyugvás, elalvás vagy csak anya. Ha kellett, kellett és kész.
2021. jan. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Én azt nem tekintem evésnek,de én sem számolom..most 6 hónapos de még mindig vannak nyűgös,egész nap cicin lógós napjai.
2021. jan. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
Én sem számoltam . Kapta amikor kérte,annyit lógott rajta amennyit jól esett neki :)
2021. jan. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!