Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Járt más is így? Mit lehet...

Járt más is így? Mit lehet tenni? Mennyi idő alatt múlik el?

Figyelt kérdés

Kislányomnak a D vitamint kanállal adjuk, pár csepp tejet szoktam hozzá fejni neki. Pár nappal ezelőtt, mikor fejtem azt a pár cseppet, véletlenül nagyon megnyomtam a mellemet egy ponton. Akkor nagyon fájt, de hamar el is felejtettem. Azóta viszont azon az oldalon egy kisebb terület nagyon fáj, szúr, kicsit melegebb is, meg tömörebb érzetre, de kívülről nem látszik semmi. Tej rendesen ürül belőle, nem vérzik, csak érintésre nagyon érzékeny, most már 3. napja, ma már gyógyszert is vettem be. :(

Másnak is volt ilyen? Elmúlik magától, vagy menjek vele orvoshoz?



2021. jan. 28. 13:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Emellett egyébként ezt megelőzően ezen az oldalon a mellbimbóm is jobban fájt már, mert a kislányom fogzik, és sokszor tépi, húzza, megnyomja... lehet összefüggés, esetleg gyulladás? Lázam nem volt.
2021. jan. 28. 13:24
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Langyos víz alatt masszírozni nem próbâltad?
2021. jan. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azt nem próbáltam, mert nem gondoltam, hogy az a probléma, hogy eldugult valamelyik tejcsatorna. :( Felhívtam végül a háziorvosom, mert nagyon fáj, és félek, hogy ebből megint gyulladás lesz (korábban, még a szoptatás legelején 2x is volt, lázzal, gyengeséggel.. de amióta beállt a kereslet-kínálat, nem volt gond, egészen mostanáig). Felírták azt az antibiotikumot, amit anno is, de akkor nem váltottam ki, mert másnapra elmúlt. Remélem, most hamar hatni fog.

Köszönöm a válaszod!

2021. jan. 28. 16:14
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha valaki olvassa: az esti szoptatás előtt észrevettem, hogy egy pici fehér hólyag van a mellbimbómon; bleb lett rajta!! Picit megpiszkáltam, és már az alatt a szoptatás alatt ürült egy picit, viszont szoptatás után lefertőtlenítve, steril tűvel is megpiszkáltam, és lefejtem belőle 40 ml tejet! Teljesen felpuhult a mellem! 😊😊 Fájni még fáj, de végre kiürült a dugulás!!
2021. jan. 28. 22:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, vszleg tejköved volt. A leírásod alapján túlvagy rajta. Most egy ideig fokozottan figyelj arra a melledre, a babád rendesen ürítse ki.
2021. jan. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, túl vagyok rajta! Este még bevettem egy szem Advilt, és most reggelre már nem is fáj. :) Figyelni fogok rá, eddig is abból szoptattam többet, hiába fájt... most már jobb is lesz legalább.

Köszönöm szépen!

2021. jan. 29. 05:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!