Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mit lehet tenni szajpenesz...

Mit lehet tenni szajpenesz ellen? Egy heti rozsamez kezelese utan sem mulik.

Figyelt kérdés
2014. máj. 21. 10:49
 1/5 A kérdező kommentje:
3 hetes a kisfiam es kenem neki napi 4-5 alkalommal de nem mulik.Feher a nyelve es kis holyagok is vannak a szajpadlasan ahogy lattam.A doki csak annyit mondott kenegessem rozsamezzel napi tobb alkalommal.Ennyi?
2014. máj. 21. 10:51
 2/5 anonim ***** válasza:
A rózsaméz használata előtt leszoktad dörzsölni a penészt a szájüregéből?
2014. máj. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a rozsemezes gezzel torlom....nem ugy kell?
2014. máj. 21. 11:35
 4/5 anonim ***** válasza:
A lényeg az, hogy jól le kell dörzsölni a gézzel és vigyázni kell, hogy a zugokból is kitöröld, mert visszafertőződik. Ez a vacak nagyon ragaszkodik és ha nem dörzsölöd le akkor kenegetheted ezer évig, mert csak terjed. Eleinte elrontottam én is, mert nem voltam elég bátor a ledörzsöléshez, de most már alig látok a szájában. Ja ás persze fertőtleníts mindent egy nap többször (cumi, mell stb)
2014. máj. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vidd vissza, ír mást!

Fiam feneke gombás lett 2 hetesen. 5 féle gomba kenőccsel próbálkoztunk, mire az 5. Hatott. A doki mondta mindig, kenném el a tubust, hanem javúl ír másfajtát!

Lányom a szájpenészre anno valami sárga ecsetelőt kapott.

2014. máj. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!