Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha baba cicizik, cumisüvegből...

Ha baba cicizik, cumisüvegből nem iszik tejet, akkor mit caináljak a lefejt/lefagyasztott tejjel?

Figyelt kérdés
Lehet buta kérdés. Azt mondják cumusüvegből nem ajánlott etwtni, mert akkor nem fogadja el a mellett utána, mert a cumi ugye kényelmesebb.
2021. febr. 8. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom kezdettől fogva kiskanálból, majd kávéspohárból ivott.

Nálunk így kapta meg az apjától a tejet, ha el kellett mennem valahova.

Illetve kicsi adagokat is fogyasztottam, amikor kezdtem hozzátáplálni, ezzel lazítottam a zöldségpüréket.

2021. febr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Hagyd abba a fejést, és akkor nem kell tárolni a sok fölösleges tejet. Persze, ha nagy a túltermelés, akkor csak fokozatosan, ne egyik napról a másikra.

Igény szerinti szoptatás mellett nincs szükség fejésre meg cumisüvegből etetésre.

Én pl soha egyetlen egyszer sem fejtem, csak ciciből kapott tejet a babám.

2021. febr. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyi idős a baba. Ha csak pár hónapos, svéd itató poharat szoktak javasolni, de ha már nagyobb, akkor ez szerintem kevésbé kivitelezhető, mert olyan sok tej nem fér bele. Sima pohárból is lehet, elvileg tud belőle inni. Nekem amúgy a nagyobbik gyerekem és most a kicsi is tudott szopizni cumisüveg mellett. Lehet, csak gyerek függő. Vagy nem mindegy milyen a cumisüveg.
2021. febr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Add oda olyannak, akinek kell plusz anyatej.
2021. febr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mikor kórházba kerültem Lansinoh-bol etette a férjem lassú folyasu fejjel ( mellesleg megjegyzem nekem gyors volt a tejleadóm, olykor szoszerint fulldokolt a gyerek, a lansinoh-nal meg horpadt a homloka, abból egyáltalán nem ömlik) utána is gyönyörűen váltott oda vissza cicre és egyiket sem kedvelte"kevésbé". Ami megmaradt tej a fagyóban azt a hozzátáplalásnál használtam fel a tejpépekhez.
2021. febr. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!