Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Jo az avent isis kézi mellszivó?

Jo az avent isis kézi mellszivó?

Figyelt kérdés
még nem használtam,de az van itthon azt vettünk. (1 hét mulva szülök)megbizható? leszivja a tejet rendesen? köszi a válaszokat elöre is (mert persze baromi drága volt, csak ezt ajánloták)
2008. dec. 3. 01:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Én kombináltat használtam(elektromos és kézi).A kézi funkció is jól leszívja,azzal nincs gond,de elég fárasztó.Nekem a férjem vette,ő döntötte el,h az sokkal kényelemesebb,időtakarékosabb lesz.Sztem jobban jártatok volna az elektromossal(vannak akciók,amikor szinte ua.-ba kerül,vagy adnak hozzá vmit)De ettől függetlenül nagyon jó mellszívó.6.5 hós baba anyukája
2008. dec. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is azt használom, és szerintem nagyon jó.

Üdv: 4 hetes baba anyukája

2008. dec. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én sajnos egy csepp tejet nem birtam vele kipréselni.már a szelepét is forgattuk, üzletbe is visszavittük, nmegnézték és jo volt. ugyhogy nekem ott áll a szekrényben használatlanul. bocs de én vagyok a negativ tapasztalat.
2008. dec. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, én több mint 4 hónapig használtam!!!
2008. dec. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon jó, az én babám 2 hetes kora óta lefejt tejet kap és ezt a készüléket használom napi 6-7 alkalommal. Kicsit várni kell mire megindul a tej a fejés elején, aztán szépen megy a dolog.
2008. dec. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a véleményeket! "a negativ tapaszatalatosnak" üzenem, hogy hogy ezt nem negtivan vettem, mert szerintem ez egyén függő is lehet!! :) remélem én is tudom majd használni, mert az első fiamnál (most 4 és fél éves) semmilyen készüléket nem alkalmaztam, kézzel fejtem! (nem volt egyszerű, és hosszu időbe is telt)még egyszer köszönöm a véleményeket!! Üdv! :D
2008. dec. 3. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!