Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ebben az esetben kell a pótlás?

Ebben az esetben kell a pótlás?

Figyelt kérdés
Harmadik baba, mégis bizonytalan vagyok. Pedig a második 11 hónapig szopizott. Két hónapos múlt a pici. Csak szopis, de naponta 5-6 szopi jön csak össze. Ennyire van igénye, de félek ez kevés neki, pedig kiegyensúlyozott, jó baba, alszik is nappal jókat, és az estéket is átaludja. Hízik is. Ma mértem mennyiket eszik a bizonytalanság miatt. Mindig két ciciből eszik. Reggel lement neki 140 ml, utána sorban 100ml, 80ml, 80ml, este meg csak 50ml volt. De már hiába nyúztam vele nem jött több. Ebben az esetben Ti adnátok pótlást estére? Mivel legközelebb csak reggel kel, és akkor cicizik. Most 4700 gramm a kicsi, 3660grammal született. Már minden szert bevetettem a több tejért, de nem nagyon érzem hatásosnak. Ha meg fejtem akkor meg a következő szopira alig volt a mellemben, és éhes maradt. Oda kellett adjam azt a pici lefejt adagot.
2021. febr. 22. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez kevés hízás 2 hónaposan. Nekem is pont 2 hónapos és kerek 5 kg. 3300al született.
2021. febr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem érzi ő mennyi kell neki. Főleg ha szépen hízik fejlődik is addih nincs gond. :)
2021. febr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
10-én volt 2 hónapos. Az azért még igaz, hogy a két nagy sem díjbirkózó, soha nem voltak nagy súlyban, és soha nem ettek nagy adagokat, kis nyurgák.
2021. febr. 22. 22:26
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ez meg eppen jo hizas. Eleve a szuletes utan leesett a sulya gondolom. Nekem a tanacsado azt mondta hogy 600g jo lenne ha meglenne. (heti 150g) Az en lanyom is ilyen kis pehelysulyu lett pedig nagynak szuletett. 400-600g korul hizott eleinte aztan behozta. Total atlagos 11kilos 17 hosan, meg mindig szopizik.


Amit erdemes lenne nezned h pisil-kakil eleget a babad? Ha az megvan akkor kar aggodni.

2021. febr. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szegény gyerek
2021. febr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves ötös, miért is?
2021. febr. 27. 12:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!