Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akik sokat isznak (4-5 l),...

Akik sokat isznak (4-5 l), hogy sok(több) tejük legyen, hogy bírnak ki 1-2 órás sétákat pisilés nélkül?

Figyelt kérdés

Lehet hülye kérdés, most olyan 2-2,5 litert iszok naponta. De mondta a védőnőm, hogy igyak mégtöbbet, mert azt vettem észre hogy kevesebb a tejem. De így is alig birok ki 2 órát, akkor ha még többet iszom, hogy? Kislányom meg szeret kinnt lenni, mindennap megyünk sétálni.

Ugye az már nem opció, hogy beszaladok valahova :D



2021. márc. 7. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
A fiam nyáron született, napi 3 liter is lement. Iszonyat hőség volt, így kellett is a pótlás, így nem volt gond a pisilés. Simán sétáltam vele 2-3 órákat (miközben ömlött rólam a víz, mert 35 fokban szövött kendőben cipeltem magamon) :D
2021. márc. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Sokat iszom es emiatt nem bírok ki 2 órát pisilés nélkul. Ha olyan helyre megyek ahol muszáj akkor kevesebbet iszom ( és nem teát,kávet csak vizet) amugy olyan helyekre megyek ahol útba esik egy wc :)
2021. márc. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
1 órával előtte nem iszom és 2x megyek el pisilni indulás előtt. Terhesség alatt is működött. Persze, amint hazaérek, pótlom.
2021. márc. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

Szia. A sok folyadék fontos, de főleg magad miatt. A tejmennyiséget nem befolyásolja, előbb fogod magad rosszul érezni, hogy ki vagy száradva. Miből gondolod, hogy kevesebb a tej? Ahogy a kereslet-kínálat beáll, úgy már teljesen normális, ha például nem telik fel a mell két szoptatás közben, nem feszül már.

Ha bármilyen okból valóban mégis kevesebb lenne a tej, azt gyakoribb, alapos szoptatásokkal lehet csökkenteni, illetve szükség szerint fejéssel kiegészíteni.

2021. márc. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a terhességről vannak olyan emlékeim hogy mivel folyton pisilnem kellett, abban az időszakban egyszerűen nem mentek messzire sétálni. Egy éves volt az első gyerek amikor terhes lettem a picivel. Hiányoztak is a hosszú séták, de nem volt kedvem babával kávézóba befutkosni.
2021. márc. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Terhesség elejétől kezdődődött nálam a gyakori pisilés, és azóta is tart, pedig már 15 hónapos a kislányom. Max 2 órát bírok ki, ha séta előtt és közben nem iszom, és előtte 2szer elmegyek wcre. Elég kényelmetlen, hosszabb távra ahol van lehetőség mindig elmegyek wcre, ha kell épp ha nem, és szinte inni sem merek. Totál kiszáradok egy fél napos program alatt, szerintem a hormonoknak lehet köze hozzá. Remélem majd visszaáll a normálisra ha abbahagyom egyszer a szoptatást.
2021. márc. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!