Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás mellett milyen...

Szoptatás mellett milyen fájdalomcsillapítót vehetek be? (Nagyon felfáztam-hogy hogy, nem tudom, - nagyon fáj a pisilés, és már a derekam is fáj, csak hétfőn lesz orvos)

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia,bocs,hogy nem a kérdésre válaszolok,de hétfőn első dolgod az orvos legyen,mert erre antibiotikum kell.Szerintem hugyúti fertőzésed van,ami hamar átcsaphat vesemedence gyulladásba.A fájdalomcsillapító csak tompítaná a fájdalmat,de nem old meg semmit.Ha nem múlik,inkább felkeresném az ügyeletet!
2012. jan. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Panadolt nyugodtan bevehetsz a fájdalomra, a kádba engedj jó meleg vizet, tegyél bele 2 filter kamillateát és ülj benne kb. negyed órát.
2012. jan. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

sziasztok, csak most olvastalak titeket, már véreset is pisiltem, most ment a Férjem az antibiotikumért.

Hétfőig nem bírtam volna ki :(

2012. jan. 14. 20:29
 4/7 anonim ***** válasza:
vörösáfonya kapszulka is nagyon sokat segít
2012. jan. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Javaslom, hívd fel dr. Berta Gabriellát, aki szoptatási tanácsadó, mellesleg aneszteziolódus szakorvos. Nekem is segített, amikor gyógyszert kellett szednem szoptatás alatt. Általánosságban azt mondta, kis dózisban, rövid ideig bármit lehet szedni. 70/365-2390. Azért merem leírni, mert a száma nyilavánosan is elérhető.
2012. jan. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi: aneszteziológus.
2012. jan. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a hozzászólásokat, olyan antibiotikumot kaptam, amit szoptatás alatt is lehet szedni (az első babával torokgyulladásom volt, akkor nem ezt kaptam, de akkor is végig szoptattam), remélem most sem lesz gond a kisebbikkel...
2012. jan. 14. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!