Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Véres tej jon az egyik mellemb...

Véres tej jon az egyik mellemből, mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Elegge ki van sebesedve az egyik mellem, meg csak 10napos a babam es le akartam fejni belole, viszont elegge megijedtem, hogy ver jon belole...

Fejjem tovabb igy is, hogy verzik? Mikor adhatok ebbol a mellembol a babamnak?


2021. márc. 8. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
26%

Ehet ìgy is abbòl a mellből a baba.

Van valami oka, hogy fejni akartàl? Alapbòl nem kell.

2021. márc. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Valamiert jobban szereti a masik mellemet es ebbol sokkal kevesebbet eszik, ezert le akartam fejni, mert mar felrobban...veres tejet nem szivesen adok neki
2021. márc. 8. 18:32
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Bírom ezt, hogy ehet abból is. Most komolyan te szívesen ennél véres barmit is? Gusztustalan. Tamogatom a szoptatast, de nem hiszem el, hogy egyeseknél nincs határ. Tuti nem dugnám a vères mellem a gyerek szajaba.
2021. márc. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
2 minden gyereknek van egy kényelmesebb oldala. Gondolj bele neked is, bármiről legyen szó az egyik oldal mindig kényelmesebb. Nincs esetleg a nyaka kicsit beállva?
2021. márc. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nincs véletlenül szilikonod amúgy?
2021. márc. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nincs
2021. márc. 8. 19:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor nagy baj nincs szerintem, az néha elfertőződik. Holnap kérdezd meg a védőnőt mit kell tenni ilyenkor. Amúgy az én kisfiam csak a jobb mellből szopizik.
2021. márc. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj ki más pozíciót a "kevésbé kedvelt mellre. A lányom balbol bölcső tartással jobból hónalj tartással szeretett enni. Én a vérző bimbót pihentetném picit+ Lansinoh bimbó védő krém, de be fog gyógyulni hamar :)
2021. márc. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszi :) mar ami csopog magatol az nem tunik veresnek, de holnap megnezem ujra
2021. márc. 8. 21:32
 10/10 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem szoptatsz a véres tejet adó melledből, sokkal durvábban befog durranni.
2021. márc. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!