Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért apadt el szinte teljesen...

Miért apadt el szinte teljesen az egyik mellemben a tej?

Figyelt kérdés
Igény szerint szoptatok, sokat iszom. Babám 6 hónapos, és egy hónapja elkezdtük a hozzátáplálást, mert nem gyarapodott rendesen. Az egyik mellemben sok tej van, a másikban szinte semmi, pedig pont ezen szoktam altatni. Van, hogy órákon át szívja, mert csak azon hajlandó aludni. Ez a mellem sokszor be volt gyulladva, pedig rengeteget szopizott a babám.

2021. márc. 20. 07:19
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Miből gondolod, hogy nincs benne tej?
2021. márc. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amikor mondta a védőnő először, hogy nem hízik rendesen a kislányom, akkor lefejtem a tejemet, hogy megnézzem. A jobból spriccelt, a balból alig tudtam pár cseppet lefejni. Ha a jobb mellemet szívja a baba, akkor látom a szája szélén a tejet. Ha a bált szívja, akkor nem is nyel. Pedig mindig felváltva volt szoptat a ugyanannyi ideig. 30-30 perc volt kB.
2021. márc. 20. 07:34
 3/3 anonim ***** válasza:
70%

Sztem keresd meg a szoptatási tanácsadás kérdezz felelek csoportot fb-n.

Az hogy nem spriccel, meg mennyit fejsz, nem mérvadó amúgy. Meg az se mindegy, milyen súlyra mennyit hízott. Van védőnő akk csak azt lesi, mennyit hízik. Az mindegy hogy jó húsban van-e amúgy. Nálunk is 6 hó körül lassult be de jó húsos volt így nem szólt semmit a védőnő

2021. márc. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!