Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kifehéredett mellbimbó. Mitől...

Kifehéredett mellbimbó. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2 napja úgy néz ki a mellbimbóm,mintha szét lenne ázva rajta a bőr,és egyben ki is lenne száradva,mert olyan repedés szerű is van rajta.Sajnos nem tudom értelmesebben megfogalmazni.De nincs ilyesmiről szó,mert mindent az eddig bevált módon csinálok(szoptatás,fejés).Vagyis nem,mert amióta ez van,azóta a babám nem szopik,tehát fejem neki a tejet.De mi lehet ez?Menjek orvoshoz,vagy majd elmúlik,mert ilyen előfordulhat?Esetleg kenjem valamivel?Jelenleg Garmastan-t használok.
2010. aug. 21. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem fáj, akkor semmi teendő vele. Szoptatás (fejés) után pár hétre visszaáll minden a régi kerékvágásba. Én 3,5 hónapig szoptattam, (mert nagyon kevés tejem volt, végül az is elapadt), és kb. a 4-5 hónapra állt vissza a mellbimbóm is. Nekem is fehér volt, repedezett, és szétnyílt, mint egy karfiol. Már másfél éve nem szoptatok, teljesen olyan, mint terhesség előtt :)
2010. aug. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem szokott néha olyan lenni, hogy ezekben a "repedésekben" megül a tejmaradék, azt ki lehet onnan törölközővel, finoman dörzsölni. Nem erről van szó?
2010. aug. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igy eleg nehez megmondani latatlanban.Nincs a babadnak szajpenesze?Mert az esetleg megfertozhette a cicit is.
2010. aug. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy lerakódás.Olyasmi látvány,mint amikor kiskoromban a kádban kiáztattam a kezem,és fehér,ráncos lett. :) De ha rendbe jön magától,akkor semmi gond.Tulajdonképpen semmi gondom vele,csak furin néz ki.
2010. aug. 21. 22:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát persze, hisz ki van ázva. :) Eddig száraz volt sok éven át, és most igénybe van véve rendesen. Ne aggódj, teljesen temészetes folyamat. (első válaszoló).
2010. aug. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is volt hasonló,amikor a babának tejpenész volt a szájában,az terjedt át a bimbómra.
2010. aug. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!