Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A hat hét után ki milyen...

A hat hét után ki milyen fogamzásgátlást választott,császáros anyukaként mehet a spirál?

Figyelt kérdés
2021. máj. 20. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mehet e a spirál, mi óvszert használtunk.
2021. máj. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Igen mehet.

Első császárom után hormonos Levosert spirált rakattam fel.

Az már más tészta, hogy a szervezetem nem bírta, és szívtam vele 9 hónapig. 9/7 végig véreztem hol jobban hol kevésbé vagy pecsételtem. Folyamat gyulladásban voltam, és folyamat idegentest érzésem volt.

2021. máj. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Csakis óvszer. Kis korkülönbség volt a terv (össze is jött), meg amúgy sem tömném magam és a kisbabámat hormonokkal...
2021. máj. 21. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet spirál, de én még a foggátlót se bírtam.

Össze vissza véreztem. Pedig én is spirált akartam utána rakatni.

Már 1 éve hogy császároztak, de a ciklusom még mindig nem az igazi. Jövőhéten végre eljutok a dokihoz.


Azt tanácsolom h egy pár hónapot még legyetek együtt gumival, aztán majd meglátod hogy minden ok e

2021. máj. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem várj ki 3-4 ciklust, hogy rendben legyen a vérzésed, mert császár után az első pár menzesz eléggé bő és fájdalmas is tud lenni. Tudom hogy vannak kivételek. Bár én hormonmentes goldlily minit használtam (még bőven évekkel az első babám előtt), de nekem nagyon erős, fájdalmas menzeszt okozott. Hormonost nem ismerem.

A kontroll vizsgálaton 8 héttel császár után voltam, nekem akkor még nem volt jó a belső heg állapota, nem is javasolta a spirált az orvos.

2021. máj. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Mirena mehet császár után is, akár a gyermekagyi után. Én vártam vele míg már nem szoptatok, de nem kellett volna, lehet szoptatás alatt is.
2021. máj. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3as!

Létezik hormonmentes spirál is amúgy.

2021. júl. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!