Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki Miréna spirál mellett...

Aki Miréna spirál mellett szoptat, mikor tetette fel és nem befolyásolta a szopi mennyiségét, minőségét? Meddig szoptatott?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
3 hónapos volt mikor felrakattam,7 hónapig szopott ,mert én addig akartam,de lett volna tej tovább is...tehát a tej mennyiségét nem befolyásolta.
2011. okt. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! erősen gondolkozom rajta hogy feltetessem e. Nem szeretném ha a szoptatás rovására menne (most hogy végre jól megy sokáig szeretnék szoptatni). Ahhoz kicsit drága hogy ha elmegy a tejem tőle vagy kevesebb lesz, akkor levetessem:(

Neked kedves válaszoló mikor tették fel? Tehát menstruáció kell már hozzá, akkor helyezik fel?

2011. okt. 18. 13:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen!Menstruációkor tették fel,de ha belül vagy még a 6 héten szülés után,akkor is felteszik.
2011. okt. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát az a baj,hogy már 8 hete hogy szültem...és menstruálni pedig nem szoktam egész addig amíg szoptatok...:(
2011. okt. 18. 14:58
 5/8 anonim ***** válasza:
beszélj a dokiddal,de nem biztos,hogy most sem fogsz menstruálni szopi alatt:)
2011. okt. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocs az offért,de ha Mirénáról hallok akkor el kell mondanom.egyik ismerősömnek attól lett mellrákja,és nincs még 30 éves.A doki jelentette ki,hogy attól lett.Én meggondolnám a helyedben,de a te döntésed.
2011. okt. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

off.


és honnan tudja,hogy attól lett???


Barátnőmnek most vették le a fél mellét :((((

És soha még egyetlen szem fogamzásgátlót sem vett be...és a családban sem volt még senkinek.

2011. okt. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Na hát ez nagyon "jó" :((( Nálunk a családban halmozódik a mellrák sajnos édesanyám sincs már köztünk. Épp ezért nem szedhetek semmilyen fog.gátló bogyót (érdekes módon pár éve még nem volt ellenjavallt a szedése ilyen családi háttérrel, de már újabban ez is belekerült).

Ezért gondoltam a Mirénára merthogy az csak helyileg hat állítólag.

2011. okt. 18. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!