Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hat és fél hónapos kisfiam...

Hat és fél hónapos kisfiam kétszer ébred éjjel szopni, adnátok neki tejpépet vacsorára, ha igen, milyet?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 16:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
Adjál neki nyugodtan, sztem azért ébred fel, mert nem lakik jól. Mi tejberizs-pépet szoktunk venni,az könnyebben emészthető, van belőle banános,málnás,barackos. Gabonásat még ne adj neki.
2010. aug. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Hogyha még szopizik, akkor ne adj neki tejpépet. Ha már eszik mást is akkor adj, de HA-st kérj a gyógyszertárban, azt hiszem Milupa vaniliás. Ha a tejpéptől is felébred éjjel akkor szopiztasd nyugodtan tovább. Én össze tettem volna a két kezemet, ha hat hónapos koráig tudtunk volna cicilni.
2010. aug. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
ja! csokisat semmiképp! Nagyon felpörgeti.
2010. aug. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen az én lányom is általában 2-3x ébredt, de megesett, hogy sokkal többször is. Én is próbálkoztam a tejpéppel, de sajnos semmi sikert nem értem el. Sőt! Mivel sűrű tejpépet kapott, attól szomjas is lett, azon az éjszakán 10x ébredt.... Nem biztos, hogy azért ébred, mert éhes... annyi minden más is okozhatja az éjjeli ébredéseket, hogy csak... Mondjuk, egy próbát megér, de ha mégsem hat a szilárd étel, akkor lehetnek a fogai vagy akár a babák másfajta alvási ciklusa is..
2010. aug. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Naponta még nyolcszor szopik, a délelőtti evés után kóstolgatja a gyümölcsöket,nincs tőle elragadtatva.Szépen gyarapszik, napközben eltelik 3-4 óra az evések között.Nyolc körül szopik, majd éjfél felé és hajnali négykor.teljesen tanácstalan vagyok és egy kialvatlan zombi. Más kisbabák este nyolctól reggel hétig alszanak, mint bunda.

Ezért gondoltam, hogy egy kis tejpép vacsorára, hátha nem ébredne.

2010. aug. 24. 16:31
 6/13 xStefix ***** válasza:

Ne általánosítsunk.. Én lányom 11 hónaposan aludta át először az éjszakát. Igaz, azért, mert hüe fejjel félután eggyel többször kellett volna megszoptatnom.

Mióta ébred így fel? Nem tudod semmihez kötni, miért kelhet fel?

2010. aug. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

az én babám is ennyi idős, és 4-6 alkalommal is szopizik este 10-től reggel 8-9-ig. ő is de. gyümölcsöt eszik és adtam neki este, lefekvés előtt Milupa gyümölcsös tejpépet, gluténmentes. megkóstoltam, nagyon rossz ízű, magában nem is eszi meg, esetleg barackkal felesben, és ugyanúgy ébred. de ha csak gyümölcsöt adok este, akkor is ébred, pedig abból elég sokat megeszik. szerintem ezt túl kell élni, majd kinövi, jobb ötletem már nincs:(

egy zombitársad

2010. aug. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon keves kisbaba az aki atalussza az ejszakat.

Itt a neten rengeteget lehet arrol olvasni miert ebrednek a baba ejjel.

Nem az ehsegtol(esetleg ritkan)de a Te esetedben nem.

Ha nagyon kimerult vagy tedd ejszakara magad melle a kisagyat hogy ne kelljen maszkalnod.

10 hos fiam volt hogy orankent ebredt.

2010. aug. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért ébred éjjel, mert tápszer vagy tejpép helyet szopi van vacorára. Az én fiam csak tejen él, mégis átalussza az éjszakát, szóval nem lehetetlen dolog ezt elérni pusztán anyatejjel sem.


Azt akarom mondani, hogy ezt dobta a gép. Neked megébred éjjel, nekem átalussza. Cserébe nekem egy perc nyugtot nem hagy, alig alszik 2x-3x20 percet nappal.


nem tudsz hajnalban fekve szoptatni, az ágyban?

2010. aug. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Úgy döntöttem nem adok neki tejpépet.Van tejem bőven, a gyerek egy édes kis husimalac.Remélem,hogy egyszer csak végigalussza az éjszakát.Napközben alszik 2-3X1-1,5 órát is, megpróbálok én is pihenni vele együtt.

Zombitársam, külön szeretettel gondolok rád! :))))

2010. aug. 24. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!