Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Könnyű vagy nehéz szoptatás...

Könnyű vagy nehéz szoptatás alatt teherbe esni?

Figyelt kérdés
Szeretnénk második babát, az első most fél éves. Ha nem védekezünk, bármikor összejöhet?
2021. jún. 4. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
A tej elválasztás során elvileg gátolt a peteérés, de a biológiában semmi nem 100 %-os.
2021. jún. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Ez attól függ, kit kérdezel... Azt akinek becsúszott szülés után 2 hónappal vagy azt, aki 2 éve próbálkozik, mégse jön össze.

Ismerek ilyet is, olyat is.

Nekem már 11 hónapja volt rendszeres ciklusom szoptatás mellett, mikor összejött, 3. próbálkozásra.

2021. jún. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Nálunk 1 év után jött össze kereken. Akkor még mindig cicizett a 2 éves fiam.
2021. jún. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Facebookon keresd fel a : szoptatás melletti fogantatás és várandóság csoportot.

Van akinek megjön szoptatás közben, gyorsan teherbe esik, van akinek akkor sem jön még meg ha csak napi egyszer szoptat már. Én az utóbbiba tartozom :D szoptatás teljes abbahagyása után 3 hónappal sikerült teherbe esni.

És ezt sajnos te sem tudhatod előre melyikbe tartozol.

2021. jún. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kinek mi


Nekem és 2 barátnőmnek könnyű. Első hónapban. Első gyerek “hendikep” nèlkül nem sikerült ilyen gyorsan.


Egy 3.-nak addig nem ment, amiíg le nem jött a ciciről a gyereke..

2021. jún. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9 hónapos voltam mikor anyukám terhes lett, szoptatás mellett a testvéremmel. Akkor egyébként szent meggyőződésük volt, hogy a szoptatás véd :D hát nem.
2021. jún. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi próbálkoztunk de nem sikerült. 2 hete hagytam abba a szoptatást, tegnap jött meg először. Remélem mostmár sikerülni fog.
2021. jún. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal könnyebb. Az elsőre éveket vártunk, a 3 kicsi szoptatás mellett első hónapban megfogant, ketten úgy, hogy még a ht-t se kezdtük el. 😊
2021. jún. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!