Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ukko fogyasztó tea szoptatás...

Ukko fogyasztó tea szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Milyen negatív hatások miatt nem ajánlják egyesek az ukko fogyasztó és méregtelenítő teát? Egyre több helyen olvasom hogy bármit lehet enni inni szoptatás alatt illetve heti 1 kg sulyvesztes is simán megengedett. Mi a véleményetek? Kislányom 3,5 hónapos jelenleg, szeretnék elkezdeni edzeni, fogyni.
2021. jún. 24. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
30%

Nekem brutál hasmenésem volt attól a vacaktól.

Inkább kollagén + edzés.

2021. jún. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Teától nem fogsz fogyni. Kevesebb kalória bevitel és több mozgás, az foygaszt.


Amugy meg valóban, lehet enni, inni mindent, az atlag szoptatós nő ennek ellenére enm eszik puffasztó eteleket, nem iszik alkoholt és magas koffeintartalmu zöld teát sem. A fent említett cucc fő alkotórésze zöld tea.

2021. jún. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Ha mozogsz és diétázol, a tea felesleges. Ha nem mozogsz es nem dietázol, akkor meg azert felesleges.
2021. jún. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen normális étkezés és mozgás mellé gondoltam mert rengeteg a víz rajtam, az összetevői alapján arra gondoltam ez jó vízhajtó lehet
2021. jún. 24. 11:09
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
És gondolod, hogyha szoptatsz és kihajtja belőled a vizet, az nem apaszthatja el a tejedet..?
2021. jún. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Van olyan szoptatási tanácsadó aki azt mondta hogy nincs rá hatással, ezért is szeretnék több véleményt meghallgatni. Ebben a kánikulaban napi több liter vizet kiizzadok de a tej mennyiség egyelőre nem változott :-)
2021. jún. 24. 12:36
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A fodormenta nagy mennyiségben csökkentheti a tej mennyiségét. A koffeintartalmát is figyelembe kell venni (zöld tea, mate tea), ha más forrásból is viszel be koffeint.

Nagy mennyiségben én nem innám.


Amúgy nekem bevált a tea korábban. Most még szoptatok, de később biztosan újra kipróbálom.

2021. jún. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szoptatás alatt nem javasolják, csak ha komfort cicizik már a baba.

Remélem nem próbáltad ki azóta🥺

2021. nov. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!