Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Elmúlhat a fogyasztó tea hatása?

Elmúlhat a fogyasztó tea hatása?

Figyelt kérdés

Pár hónapja kezdtem el diétázni, mozogni, és inni reggel-este a Lipton Slim nevű teát.

Ennek hatására naponta kétszer is el tudtam menni vécére. Szépen felgyorsította az anyagcserémet.


Viszont kb. két-három hete már semmi hatása nincs. Vannak olyan napok, amikor egyszer sem tudok vécére menni.


Mi lehet ennek az oka?

(Nem tudom, fontos-e a kérdés szempontjából, de lement 10 kg.)


Köszönet minden válaszért!


2019. dec. 17. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
A szervezeted feltehetően hozzászokott a hashajtó teában levő hatóanyaghoz és már nem hat annyira, vagy az adott gyártási tételből kifelejtették a hatóanyagot.
2019. dec. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Soha nem is volt semmilyen hatása.
2019. dec. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Folyadék, mozgás, több rost gyorsítja az anyagcserét. A tea eddig sem ért semmit.

Igyál több vízet!

2019. dec. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A "fogyasztó tea" egyszerü hashajtó, és idöközben hozzászokott a szervezeted.

Minél elöbbb hagyd abban, mielött teljesen tönkreteszed magad.

2019. dec. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Örökké úgyse szedhetsz hashajtót... és nem is éri meg. Mozgás és életmód vàltás nélkül vissza fognak jönni a kilók.
2019. dec. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Anyagcsere sejtszintű folyamat, a hashajtó nem változtat rajt.


Bármilyen hashajtó terméket max. 1-2 hétig lehet használni, utána már károsítja a beleket, ill. hozzászoksz, így jön a szorulás.

2019. dec. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszolók, azt hiszem, félre érthető voltam. Nem a témáról várom a csodát, és nem ezen akarok élni. Fentebb írtam, hogy mozgok, sportolok, és egészségesen zabbantok már. A teát elsősorban azért kezdtem inni, mert a több folyadék és rost ellenére sem tudok vécére járni, és segít méregteleníti is.

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

2019. dec. 18. 15:21
 8/10 A kérdező kommentje:

*témáról=teától


Elírta a teló, bocsi.

2019. dec. 18. 15:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Az anyagcsere sebessége még mindig nem egyenlő az emésztési sebességgel. Megszokta a szervezeted hogy kevesebbet eszel, vagy jól eszel és több hasznosul, vagy rosszul eszel és emiatt mész kevesebbet... Bármi lehet, az étrended ismerete nélkül nem lehet megmondani.
2019. dec. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Értjük mi, hogy nem ettől várod a csodát, viszont hosszútávon egészségtelen. Kúraszerűen alkalmazhatóak, kb 2 hétig, ezt rá is szokták írni a csomagolásokra, leírásukba. Jobban jársz, ha abbahagyod, és engeded, hogy a szervezeted magától álljon be normálisan, hashajtó nélkül. Nekem is vannak/voltak ezzel gondjaim, de mióta rendesen eszek, mozgok, sok folyadékot fogyasztok, és nem szedek ilyesmit, magától is beállt. Néha 1-1 nap kimarad, de az nem betegség, ha nem mész el minden nap nagy wc-re. Viszont a folytonos hashajtás okozhat bélrendszeri problémákat.
2019. dec. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!