Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatos anyukak mennyi...

Szoptatos anyukak mennyi idokozonkent etetitek a babat? Hasznaltok nyugtato cumit?

Figyelt kérdés

#Nyugtato cumi
2021. júl. 3. 13:08
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Iszsz a babam, ha nem keri akkor 3orankent kb, ha keri, akkor amikor szeretne. Ha meleg van es ugy itelem meg hogy szomjas, mellre teszem akar felorankent is.


Van nyugtato cumink, enelkul nonstop engem csocsalna, semmilyen cumizavart nem tapasztaltam. 8hos, 2honapja mar a hozzataplalast is elkezdtuk.

2021. júl. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
3 óránként.
2021. júl. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Sose néztem, amikor kérte, akkor kapott. 15 hónapig szoptattam.
2021. júl. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

6 hónapos koráig,amíg csak anyatejes volt, nem volt rendszer,volt,hogy 3 óránként,volt,hogy fél óránként kérte. Ha nyűgösebb volt (oltás után pl) akkor kb egész nap rajtam lógott.

Ht.óta 3-4 óránként,mert ugyan eszik és szeret mindent,mennyiséget nem eszik így rá kell szoptatni néha mert nem lakik jól. Éjjel is sokat ébred, legalább 4x kell szoptatni. 11 hónapos

2021. júl. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Igèny szerint szoptattam. Nem volt benne rendszer. Cumit nem hasznàltunk.
2021. júl. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Én nem szoptattam igény szerint. 3 óránként szoptattam, nekünk ez tökéletesen bevált.
2021. júl. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

4es vagyok, cumit nem használunk. Párszor megpróbáltam,de repítette is azzal a lendülettel.

Ps.megint nem értem a lepontozásomat, most fejeztem be a gyk.használatát megint úgy egy évre. (Drámai kilépés pipa :) )

2021. júl. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
Amikor keri, nincs cumi
2021. júl. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
Most éppen a meleg miatt picit gyakrabban szoptatom, de nagyjából 2 óra azért telik el 2 között. Van cumija, mivel sokszor komfortszopizna, de én ennél többször nem szeretném mellre tenni, pontosabban van az a szituáció, amikor nem tudom vállalni, pl mikor idegen helyen vagyunk, vagy sétálunk.
2021. júl. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%
Engem is szoptathatnál😜😘
2021. júl. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!