Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lehet szolizni? Ha...

Terhesen lehet szolizni? Ha nem miert nem? Es ha igen mennyi idore es milyen idokozonkent szabad befekudni?

Figyelt kérdés
bor rakos leszel meg egyeb ilyen jellegu valaszokat nem kerek!
2019. máj. 16. 16:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Nem lehet terhesen szolizni.

Azért, mert felmelegíti a magzatvizet, ami nem tesz jót a babának!

2019. máj. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Nem leszel rákos, csak a gyerek lesz beteg.

Uralkodj magadon.

2019. máj. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Továbbá a sugárzás hatására szabadgyökök keletkeznek, amik eljutnak a babához is. Amúgy meg rákos leszel tőle. Akkor is, ha leszarod, csakhogy hamarosan egy gyerek anyja is leszel, úgyhogy mostmár talán illene felnőni a felelősséghez, innentől kezdve ez nem csak a te problémád.
2019. máj. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem lehet. A sugárzás nem áll meg a bőrödnél. Felmelegíti a méhet és növeli a vérbőséget, ami vetélést okozhat vagy károsíthatja a magzatot. Nem is engedik meg, ha már látszik. Egy nyarat bírj ki enélkül, akkor is, ha a bőrrák nem zavar.
2019. máj. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%
Nem tudja felmelegíteni a magzatvizet. Ezzel az erővel, aki nyáron terhes annak megföne a hasában a baba? Viszont tényleg nem egészséges dolog rád nézve és nem is fontos, régebben én is jártam, most már bánom, hogy, ilyen hülye voltam, kb. fél árnyalattal sötétebb bőr, legalábbis engem ennél jobban nem barnított, más észre sem veszi, viszont a bőrnek nagyon nem tesz jót.
2019. máj. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Tilos
2019. máj. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
vélemények megoszlanak. Kétségtelen tény, hogy a szoláriumok direkt hőhatása nemkívánatos felmelegedéshez vezethet a méh üregében is. Az erőd UV-sugárzás károsító hatása nem bizonyított, ugyanakkor az esetleges leégés szövődményei a terhesség alatt fokozottabban jelenthetnek kockázatot mind a magzat, mind az anya szervezetére. Mindezek alapján tanácsosnak látszik a másállapot során a szoláriumozás mellőzése, illetve csak arcbarnító alkalmazása.
2019. máj. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

"UV-sugárzás károsító hatása nem bizonyított"

Dehogynem

2019. máj. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%
Az orvosom azt mondta, hogy lehet! Direkt megkérdeztem! Köszöni szépen egészséges fiam van lassan 2éves.
2019. máj. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
26%
Bár nem járok, de megkérdeztem mert terhesség előtt jártam és kíváncsi voltam rá. Lehet, de max 5-6 percre. Ennyi idő alatt nem melegszik fel a magzatvíz sem...
2019. máj. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!