Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Menstruációs jellegű görcsök...

Menstruációs jellegű görcsök szoptatás alatt, de vérzés sehol?

Figyelt kérdés

11 hónapja szültem, tehát nem a méhem húzódik vissza, az már rendben van. 4 napja olyan görcseim vannak, hogy sokszor beteszek betétet, mert biztosra veszem, hogy percek kérdése és megindul, de semmi, pár óra szünet, aztán megint. Ez lenne az első menstruációm császár óta.

Teljesen olyan görcsök mint a szülés kezdete, vagy erősebb jóslók, mégsem jön meg.

Ez normális első vérzés előtt? Volt valaki hasonló cipőben?



2021. júl. 21. 13:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2het szenvedes utan jott meg igy, mar azt hittem vmi mehproblemam van, elmentem nodokihoz ultrahangra h mondja meg ha pcos, osszenoves, de azt mondta h csak keszulodik a menzeszem, ra par napra meg is jott. Engem megnyugtatott.
2021. júl. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!