Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért nem jön meg? Nektek...

Miért nem jön meg? Nektek hányszor szopizott amikor megjött?

Figyelt kérdés
Már ebéd, uzsonna, és vacsora is ki van váltva. 6hónapos, és még mindig nincs menstruációm.
2021. aug. 4. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Ha 3 óránál több van a szoptatások között, akkor már nem ezen múlik.
2021. aug. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Nekem spec mindháromszor a gyerekek 2 hónapos korára megjött újra, pedig kizárólagosan szoptattam őket.

Aztán van olyan ismerősöm, aki a gyerek 4 éves korában, az utolsó kis kóbor esti nyugiszopi után kezdett el újra menstruálni.

És a kettő között bármi más normális lehet.

2021. aug. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Iszsz mellett 10 hónapos korában jött meg
2021. aug. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
8 hetes korukban megjött, pedig azt sem tudom, hogy kell elkészíteni a tápszert. Nem ezen múlik.
2021. aug. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

10 hónapos korában jött meg először, egyből be is állt. Pedig egy étkezés sem volt még kiváltva (most sincs :/ ), igény szerint szoptattam. Most próbálom elvenni tőle legalább a kisétkezések idejére a cicit, hogy csak reggeli-ebéd-vacsora után kapjon, pedig már elmúlt egy éves.

Szerintem nem ezen múlik. Megjön, amikor a tested készen áll rá.

2021. aug. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak furcsa. Nem első baba. Többiekkel 2 hónap után megjött. De ezek szerint teljesen normális így is...
2021. aug. 4. 20:22
 7/9 anonim ***** válasza:

Még 2-3 óránként szopott, amikor megjött. 8 hónapos volt akkor a lányom, és 2 éves koráig szoptattam.

Evett szépen de kérte utána a szopit is.

2021. aug. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mind a háromnál rögtön 8.héten megjött szoptatás mellett. 🤷‍♀️

Bár most a 3.után még mindig nem állt be, pedig 8 hónapos már.

2021. aug. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
Nekem elsővel 12 hónapos korában jött meg, másodikkal csak 20 hósan...én nem bántam :)
2021. aug. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!