Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik fajta tápszert szereti...

Melyik fajta tápszert szereti a babátok?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy a tápszer nagyon édes, de amit én kóstoltam az elég ramaty volt...Milupa milumil HA.

Egészségügyi okok miatt abba fogom hagyni a szopiztatást, és szeretnék valami olyan tápszert adni neki ami legalább egy picit hozza az anyatej "ízét".

Most 5,5 hónapos a hat hónapot még megvárom és utána szép lassan válunk meg a tejcsitől.


2010. aug. 29. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Most 14 hós az enyém,de már 4 hónapos kora óta kap tejet,és gyümölcsöket,főzelékeket. Tápszert csak két hétig kapott,de kiköpte.
2010. aug. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! A mi szájízünk szerint minden tápszer borzalmas ízű. Szerinem. Mi először Humana HA 1-gyel kezdtünk, vagyis kezdtünk volna, de a kisfiam, ha meglátta, hogy hozom a tápszert, már rázkódott. Ellenben a Milupa Milumil Ha-1-est és utána a 2-est nagyon szerette. Egy darabig. Azután már azt sem ette meg. Azt mondta a gyerekorvos, minden HA-s tápszernek rossz íze van, ami nem HA-s, az finomabb. Mivel a családunkban nincs allergiás, 7 és fél hónapos kora óta a Milupa Milumil 2-est (nem HA-s) esszük. Most 8 és fél hónapos, és megissza, amennyit készítek neki. (kopp-kopp) Minden jót és jóegészséget Neked és a Babádnak!
2010. aug. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is Milupa milumil HA 1 van és szereti, bár nem is kóstolt mást.
2010. aug. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!