Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislányom 3 hónapos és már...

A kislányom 3 hónapos és már a második fajta tápszert veszem, mert unja meg, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Azért nem váltogathatom a tápszert hetente, úgy csinál amikor már unja, hogy 110-et kb. megeszik amíg nagyon éhes és utána nem hajlandó befalni sír és a nyelvével löki ki.
2010. jan. 27. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem azért tolja ki a nyelvével, mert már jól lakott? :)
2010. jan. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az én babám két esetben csinálja ezt: ha már jóllakott, vagy ha a többit egy picivel később kérte.Én soha nem váltogattam a tápszert.Még akkor sem, amikor csak 40-et volt hajlandó enni a 100-ból.

Ne erőltesd!Egyen neki amennyi jólesik.Ha gyarapszik a súlya, akkor teljesen jó.Ha kilöki a nyelvével, akkor fejezzétek be az evést.Fél óra múlva próbáld újra!Ha akkor sem kéri, akkor hagyd!Neki annyi is elég.Tudja ő, hogy mikor lakik jól.

2010. jan. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom de abból gondolom hogy megunja,mert kb.4-5 napig az újból megette a 180ml-t minden étkezésnél és utána csak reggelre eszi meg a 180-at és a többinél max. 120-at.De azért aggódok,mert csak 4-szer esetleg 5-ször eszik és nem elég.(az éjszakát átalussza 11-7,30ig általában)
2010. jan. 27. 13:18
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem erőltetem én sem szeintem az még rosszabb és nem is sovány de most 14 nap alatt csak 250 grammot hízott és egy picit megijedtem.Azt mondjátok ne aggódjak?
2010. jan. 27. 13:21
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tedd el azt a mérleget a szekrény mélyére!!!
2010. jan. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

13:09-es vagyok.Az én lányom volt, amikor egy hét alatt 40 grammot hízott.Kétségbeesve mondtam a dokinknak, az meg csodálkozott.Miért nem elég?Akkor olyan korszaka volt.Most megint sokat eszik.

Mi sem eszünk mindig ugyanannyit.Szerintem se méregesd, hogy mennyit hízik.

Ha meg annyit alszik éjszaka, akkor bizti elégedett.Bár az enyém aludna ennyit!

2010. jan. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek jó babázást és rengeteg egészséget kívánok:)
2010. jan. 27. 14:03
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Első vagyok, nekem is 3 hónapos a kislányom, már mi sem mérjük. De amikor mértük, akkor össze-vissza evett, szóval nem mindig kell 150 ml ennie egy nap. Lehet, hogy reggel eszik 180-at, utána 120-at, de a napi adagja kb ugyanannyira jön ki. Ha alszik, fejlődik, mosolygós, nem nyugatalan, akkor nem éhezik. :)

2010. jan. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!