Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tegnap délután 4 kor született...

Tegnap délután 4 kor született babám nem akar cicizni. Nincs is semmi a melleimbe. Amikor felekel oda adom neki szívja de nem valami aktív?

Figyelt kérdés
Mennyi időközönként próbáljam ? És meddig ?mert eléggé kisebesesitette már hólyagos ..fáj.. úgy látom csak cumizik. Itt a kórházban senki nem segít sajnos...
2021. aug. 25. 10:30
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Igen de nem értem miért nem lehet az első napokban kicsit segíteni ha nincs tej ..miért eheztetik őket..látom szegénykém hogy szívja szívja éhes ...mohó ideges ....majd nagy nehezen ellaszik10percre Utanna kezdi elölről....ilyenkor kapna egy picike tápszert amíg belovell a mell
2021. aug. 25. 14:21
 12/24 anonim ***** válasza:
51%
Hidd el, ha indokolt, adnak neki tápszert. Attól még hogy te nem látod.
2021. aug. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
71%
Ha tápszert kap, nem lesz éhes, nem szívja és nem fog megindulni. Kereslet-kínálat alapon megy. Később is így állítja be magának pl a növekedési ugrásnál. Akkor folyamat cicin lesz, mert többet akar, így fogja tudni a szervezeted, hogy többet kell termelnie és pár nap alatt beáll
2021. aug. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Utolso,nalam nem ment,vert bukott vissza,hiaba volt rajtam,semmi nem jott. Ez lehet genetika kerdese.
2021. aug. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%
Nyílván vannak extrém esetek. Ilyet még nem is hallottam de nagy általánosságról beszélek.
2021. aug. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Van valamilyen pozitív változás?
2021. aug. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Szia sajnos pozitív nincs . Kapott egy fertőzést szülés közben e mailt elvették tőlem elszállították másik korhazba ahová pedig most nem mehetek hozzá csak látogatni, itthon fejem de nyilván nem annyi van amennyi kell. Egy fejedre most. A két mellembol jön 30ml
2021. aug. 28. 11:21
 18/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Megkérdezhetem hol szültél?

Legyél mindenképp kitartó a fejéssel hidd el be fog indulni.Próbálj meg inni napi 1.5-2 liter folyadékot.Én szoptatós teát iszok plusz karamalz italt is.Nekem kb. 4 hét volt ha nem több mire szépen beindult.Sajnos én is már csak lefejt tejjel tudom táplálni.Azt most nem írom le miért mert hosszú lenne.Most lesz 4 hónapos és még mindig egy nap 6-700 miliket tudok lefejni.

2021. szept. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Szia. Berettyóújfaluban szültem....sajnos tegnap jött haza a kicsi ...fejem a tejet egyenlőre...mivel rászokott a tapszerre cumis üvegből így nem akar szopizni...pótlás is kell.
2021. szept. 9. 16:11
 20/24 anonim ***** válasza:
Én is Berettyóújfaluban szültem fél éve. Akkor volt egy annyira aranyos segítőkész szoptatási tanácsadó. Még papírt is adott amin ellenőrizhetem, hogy rendben megy e a szoptatás, meg a telefonszámát, hogy ha probléma van felhívhatom. Most nem volt ilyen?
2021. szept. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!