Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Fog változni? 2 hónapos babám...

Fog változni? 2 hónapos babám másfél hónapig max.20 percig szopizott. Most meg minden alkalommal 45-60 perc után is sír, hogy még enne. (3 óránként eszik éjjel is). Olyan, mintha egész nap enne.

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Velem is így volt majdnem. Első 6 hétben 2 óránként 5-8 perc, majd utána kb 2 hónapig 3 óránként 40-50 perc szopi. Most (6 hónapos múlt) 4 óránként kb 5 perc :)


Én a védőnő tanácsára 10 - 10 percig hagytam cicin nyammogni, majd letettem az ágyba. Ha nagyon-nagyon sírt, éhesen, visszatettem újra cicire. De inkább a cicizés miatt tartott nála olyan sokáig. Így nem volt 1 nap, amíg leszokott a végtelen szopizásról.

2010. aug. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 xStefix ***** válasza:

6 hetes kor körül van egy növekedési ugrás, lehet, hogy abban vagytok benne épp. Ez ilyenkor természetes, hagyd, hogy ő diktáljon!

Többször is lesz még ilyen az első év alatt, de mindig akkor jársz el jól, ha a babád jelzéseire hallgatsz. Én legalábbis abszolút ezt tapasztaltam a 2,5 év alatt.

2010. aug. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én azt csináltam, hogy mikor úgy éreztem nincs már tej, de még enne a babám, nem hagytam nyammogni a cicin, mert csak bedühödött, olyankor kicseréltem a pelenkát vagy egy öt percig sétálgattam vele és amikor újra mellre tettem, volt tej és így jóllakott.
2010. aug. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!