Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van ra esély, hogy a 15...

Van ra esély, hogy a 15 honapos lányom magától elhagyja az éjjeli keléseket?

Figyelt kérdés
Reggelig Kb 5-8x kel miutan lefektettem, van hogy szopi utan sem nyugszik meg es alszik vissza azonnal. Köztünk alszik. Olvasom itt, hogy van aki leszoktatta róla a babajat, de nekem ez eleg drasztikusnak tűnik, van rá esély, hogy par hónapon belül javul a helyzet?
2021. aug. 30. 14:28
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy aki nem szoktatta le az ejjeli kelesről, mikor szokott le magától?
2021. aug. 30. 14:28
 2/9 anonim ***** válasza:

Kb ilyen idős volt a lányom, amikor átköltöztettük a saját szobájába, mentem vele én is, hogy ne kelljen a szobák között rohangálni. Apjával hetente váltottunk, érdekes módon amikor én voltam vele, akkor max 1x kelt, apjánál meg továbbra is 3-4x. Lehet hogy horkolt vagy ilyesmi és azzal felkeltette :D

Lehet, hogy mindig véletlen volt vagy teljesen egyedi eset vagyunk, de hátha..

2021. aug. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14 hónapos fiam 2 hete még 1-2x kelt enni éjjel. Múlt héttől egyszercsak elkezdte átaludni az éjszakákat. 🤷‍♀️ Remélem nem csak átmeneti.😁
2021. aug. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2. Nem vagytok egyedi eset. Nálunk pont ez volt, hónapokig próbálgattunk mindent, mire eszünkbe jutott, hogy esetleg zavarja a horkolás vagy, hogy kijártam éjjel kb 5 6x pisilni, mert épp a 2. terhesség végén jártam. Át raktuk saját szobába és mit ad isten végig aludta az éjszakát. Majdnem kitéptem a hajam, hogy panaszkodtunk, hogy ez a gyerek nem akar aludni és hulla fáradtak vagyunk. Közbe kiderült, hogy tőlünk nem tud aludni.
2021. aug. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk amíg éjszaka szopott, addig ez volt. Arrol leszoktattam, megoldódott minden 🤷‍♀️
2021. aug. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Es hogy szoktattad le?
2021. aug. 30. 17:00
 7/9 anonim ***** válasza:
El nem tudom képzelni, hogyan lehet erről leszoktatni bárkit is. Akinek sikerült, valószínűleg magától is abbahagyta volna.
2021. aug. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem adtam neki egyszerűen. 3 napig sírás volt, nem kicsit. Addig nem cumizott, akkor szokott rá.

Azt a 3 napot túléltük, azóta nem kereste.

13hos volt.


5 voltam

2021. aug. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyszer aludta át az éjszakát 20 hónaposan. Nem tudom miért, bármit csinálok még mindig kel legalább 2-3 alkalommal. Ez már megváltás a korábbi 6-8 alkalomhoz képest. Most 21 hónapos.
2021. aug. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!