Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mitől apadt el a tejetek, és...

Mitől apadt el a tejetek, és mikor? Mi volt az első gyanús jel?

Figyelt kérdés
Azoktól kérdezem akiknek idő előtt apadt el, mikor még szoptattak volna.
2008. dec. 10. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Fejni kell sokat, szopi után fejd ki üresre a melledet, így pár nap múlva több lesz a tej. Én nem szoptatok, csak fejek három óránként mindkét mellet és annyi tejem van, hogy három baba is elélne rajta. Volt egyszer olyan, hogy éjjel nem keltem fel fejni, és kevesebb lett a tejem, lecsökkent a felére, azt hittem el fog apadni, aztán újra fejtem éjjel is, és visszajött. Szerintem az a lényeg, hogy ha a baba átalussza a óz éjszakát akkor is kell fejni, nehogy túltelítődjön a mell. Bár elvileg aki szoptat annak beáll a kereslet-kínálat. Én csak azért írtam le az esetemet, hogy hátha használ, amennyiben kevesebb a tejed. 3 hós kislány anyukája
2008. dec. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! Pont erre gondoltam a napokban, mivel 1-2 hete már csak egyszer ébred a babám éjjel, és 6-7 órát is elalszik lehet hogy csökkent emiatt a tejem. Úgyhogy most esténként fejem, lehet éjszaka is kéne, majd meglátom. De minden szopi után nem merném, hátha túl sok lesz és begyullad a mellem, meg akkor örökké fejhetem utána. idő sincs hogy még fejegessem is, mert 2,5 óránként szopi, az fél óra, meg peluscsere, játék, sok-sok ringatás (ezt igényli a babám), plussz a házimunka. Nem férne bele annyi fejés, meg még fertőtleniteni minden alkalommal a fejőgépet... csodálom azt akinek ez megy!
2008. dec. 12. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!