Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Cerazette tablettától hány...

Cerazette tablettától hány napig vérzetek? Rendszertelenül vagy rendszeresen? Az első tabletta beszedése után mennyi idő telt el a vérzés jelentkezéséig?

Figyelt kérdés
Bocsánat a sok kérdésért,csak azért aggódom mert a párom külföldön dolgozik,alig vártuk hogy leteljen a 6 hét,hogy együtt lehessünk,pénteken jön haza és nem örülnék neki ha vérzéssel fogadnám.Hétfőn kezdem el szedni a tablettát,remélem nem kezdek el már másnap vérezn!?.A válaszokat előre is köszönöm!
2011. nov. 12. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem a Cerazette szedése mellett egyáltalán nincs vérzés,mivel ezt folyamatosan szeded,nem 21 napig,és 7 nap szünet.Én is ezt szedtem szülés után,csak már nem emlékszem pontosan :)

2011. nov. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szülés után 6 héttel kezdtem el szedni (ahogy előttem szóló is írta) folyamatosan. Most jött meg először (8,5 hónapos a fiam), már 12 napja tart, hol elmúlni látszik, hol erősödik. De azt mondják ez normális...Szóval elég sok idő telt el mire megjött, szoptattam eddig, biztos ez is közrejátszott.
2011. nov. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kétszer is szedtem, két szülés után, vagyis a második után még ezt is szedem. Elsőnál elsőször 6 hétre jött meg, aztán rá 3 hétre, aztán mikor 8 hós volt a lányom, onnan nagyon rendszertelenül véreztem a tesókig. Most az ikrekkel akkor jött meg, mikor 1 évesek voltak. Azóta is rendszertelen, kevés, de többször van egy hónapban pár napig. Nem tudom mikor áll be, 3 hónap alatt nem sikerült még neki. :-(

Amúgy előtte hajszálpontos 28 napos ciklusaim voltak.

2011. nov. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a gyógyszer elkezdése után a 14. napon picit véreztem pár napig. Azóta sem történt ilyen eset, pedig fiam már 8 hónapos, bár még intenzíven szoptatom.
2011. nov. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Èn szedem már 20 hónapja..A fiam születése után 6 héttel kezdtem el.Szünet nélkül.Egyszer sem volt mensim mellette.2x volt kis pecsételés..

A fiam még szopik 1x alvás elött és hajnalban.

2011. nov. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Azért is kérdeztem ,mert a gyermekágyi folyásom(vérzés) 3 hétig tartott,majd egy hét szünet után ismét vérzés 8 napig,a dokim szerint menstruálok.2 napig semmi,tegnap óta ismét vérzés és még be sem vettem a Cerazettet.A szoptatással nincs problémám,rendszeresen szopik a kisfiam.A doki azt mondta ma kezdjem el szedni,hátha az beállítja normálisan.Remélem megszűnik mert nagyon uncsi...Jó babázást mindnekinek aki ezt teszi:)
2011. nov. 14. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!