Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Sok anyukának alussza végig...

Sok anyukának alussza végig az éjszakát a babája? 6 hetes a kisfiam és másfél hete csinálja azt hogy leteszem 11-kor este és reggel 5-6 körül kel. A dili védönöm szerint keltsem fel mert 3 óránként ennie kell.

Figyelt kérdés
2008. dec. 10. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hat eleg dili a vedonod! orulj neki hogy vegig alusza az ejszakat! fel ne ebreszd !
2008. dec. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem végigaludta.Kb:este 7-től reggel 6-9-ig.Szerintem ne keltsd fel.Ha éhes lesz,hidd el,jelezni fogja!
2008. dec. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tudom hogy jelzi.tök hangosan cuppog olyankor és szopja a kis öklét.köszönöm a válaszokat.
2008. dec. 10. 23:12
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, hogy ne keltsd fel és örülj neki! Az én kisfiam 7 hetes és ő még elég rendesen tarta a 3 óránkénti kajcsizást, úgyhogy mi még éjszaka is eszünk.
2008. dec. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a baba súlya rendesen gyarapszik ez kb heti 10-20dkg vagy föle akkor nem kell felkelteni! Bár én azt gondolom,ha nem lenne elég tápláló a tejed éjjel is "kérné"a cicit!!5hetes kislány anyúkája.
2008. dec. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztosan felkel ha éhes,ne aggódj.Az iylen védőnőket meg le kell szarni
2008. dec. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam nemsoká 7 hetes lesz.Este hétkor eszik,és reggel ötig alszik.Ne ébresztd fel,örülj,hogy jó az alvókája.Ha megéhezik,úgyis jelez.

2008. dec. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!