Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Megjósolható kinek lesz sok teje?

Megjósolható kinek lesz sok teje?

Figyelt kérdés

Ha tudok 2-3 évig szeretnék szoptatni, ehhez nyilván sok tej lenne ideális, de nem tudom, hogy sok lesz-e?

Most 20 hetes kismama vagyok és B-s mellem van



2021. nov. 6. 11:48
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2021. nov. 6. 16:02
 12/15 anonim ***** válasza:
És ha gáz van, akkor szoptatási tanácsadó. 5 naposan kaptam meg először a babát, bimbóvédő kellett, finoman szólva nem volt háborítatlan szülés, mégis rengeteg tejem lett. Nagyon jó tanácsadó volt a kórházban, lelket öntött mindenkibe. Meg van egy jó gépi mellszívóm, az sokat segített.
2021. nov. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet ez alapján, nekem is kicsi mellem van és szoptatok, elvileg genetika is
2021. nov. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem is B-s volt aztán megnőtt C-re a szoptatas alatt, ma már D-s szoptatas után. Nem vagyok elhízva.

Nekem azt mondták a tejtermeles addig folyamatos, amíg szoptatok. Így is volt.

(En nem tudom milyen kétóráról beszél fenti író meg is őrültem volna...)

Nahh 22 hónapig szoptattam es ahogy lejött a ciciről úgy el is apadt par nap alatt.


Túlmisztifikálják, nyugi.


Akkor van gond szoptatással, ha volt bent mell implantátum.(és ki is vették, de akkor is gond marad, mert a hegesedések miatt roncsolódnak a tejcsatornák.)


Császárnál lassabban szokott beindulni a folyamat, de akkor is megy gyönyörűen.

Ritka, aki stressz miatt elapad. Annyira nem gyakori, amennyit beszélnek róla.

Túlmisztifikálják nahh.

Ne aggódj.

2021. nov. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Leginkább azért szokott lecsökkenni, elapadni, mert sok anyuka ráparázik meg az órát lesi.

Időre szoptatás, tápszeres pótlás mind ellene dolgozik a tejtermelésnek. Ha úgy érzed nem volt neki elég 20 perc alatt akkor szoptass tovább. Volt hogy egy óráig szoptattam. Ha nem elég egy ciciből akkor csere, ha úgy se akkor megint csere. A tej folyamatosan termelődik. Nincs olyan h x idő után kiürül és tápszert kell adni.

Olvass mindennek alaposan utána

2021. nov. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!