Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi hízás megjósolható...

Terhességi hízás megjósolható valamennyire abból hogy félidőig mennyit híztam?

Figyelt kérdés
Most tartok félidőnél és 3 kg-nál. Van valami "szabály" vagy megfigyelés hogy mondjuk innentől még megkétszereződik ez a hízás vagy ennek valahányszorosa várható a végéig?
2015. márc. 18. 07:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy megjosolhato. Meg sok johet fel.
2015. márc. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs,első terhességemnél félidőig -2kilónál jártam, a végére +18kiló lert mert a 35ik héttől rettenetesen vizesedtem. Második terhességemnél a félidőig -3kilónál jártam, a végére +9kiló jött fel!
2015. márc. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Én kb 8kg-ot ha híztam összesen, de a végén mégis úgy néztem ki mint egy mamut, mert az utolsó két hónapban annyira vizesedtem, hogy +25kg-ot mutatott a mérleg.Ez persze a szülés utáni napon le is ment.

2015. márc. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 24.hétig egy kg-ot sem híztam. A vége +15 kg lett:)

Tehát nem lehet megmondani.

2015. márc. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, de a legtöbb kismama a vége felé szedi fel a súly nagy részét. Én a 20. hétig nem híztam semmit, utána 13 kilót, úgy hogy az egész terhesség alatt diétáztam cukorbetegség miatt.
2015. márc. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászom mondta a terhességem elején azt, hogy amit a 20. hétig felszedünk azt megháromszorozzuk, amit a 24. hétig, azt megduplázzuk a terhesség végére (de ez nem mindenkinél van így). Én is 3 kg-t híztam a 20. hétig, és a végén +10 kg-val mentem szülni (nálam bejött amit a doki mondott, mondjuk nem vizesedtem).
2015. márc. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, igen, valami ilyen "általános bölcsességre" gondoltam, persze nyilván nem lehet kiszámítani csak kíváncsi voltam mit mondanak erre, aztán majd meglátom, ahogy a válaszokból is látszik. Köszönöm mindenkinek a válaszokat:)
2015. márc. 18. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!