Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 5 hónapos a babám, és szopizva...

5 hónapos a babám, és szopizva alszik el, de a gond, hogy csak addig alszik amíg szopizhat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Játszócumit nem fogad el, így csak mellen alszik el, ès álmában sem tudom kicserélni, mert azonnal felébred rá (mindegy milyen formájú és minőségű a cumi, legalább 10 fajtàt próbáltunk)

Ha a szájából 10 perc után vákuum megszakítással (tehát a lehető legóvatosabb módszerrel) veszem ki, akkor 10 pec után kel fel, ha egy órát vàrok, akkor egy óra mulva… közben nekem kellene főznöm meg gondoskodnom a családról, de így nem tudok. Van valakinek ötlete, hogy ez miért van, és mit lehet tenni hogy megoldódjon? Nagyon keveset eszik amúgy, ébren szinte alig szopizik, 1 perc max és köpi ki. Ezért is jutottunk ide, hogy hagytam neki, hogy hátha àlmában eszik többet


2021. nov. 14. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
19%
Etesd meg, tedd be egy szobába a kiságyába és zárd be az ajtót, majd megunja a sírást.
2021. nov. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Én 9hónapja így vagyok. Eljutottunk odáig, hogy magától engedi el de lerakni nem tudom magam mellől mert azonnal keres. Elvileg ezzel próbál maga mellett tartani.

Így én akkor főzök, csinálom a dolgom amikor fent van. Hordozóba a hátamon elvan addig vagy leteszem magam mellé a földre aztán csinál amit akar

2021. nov. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az én babám nem tűri a hordozóban, és én is minden akkor csinálok, amikor ébren van, ezért sokszor az az érzésem, hogy nem foglalkozok vele eleget, mert muszáj főzzek mossak takarítsak - nincs segítségem, lehetőségem sincs igénybe venni segítséget, de ez most mellékes:) ha néha elengedi a cicit és elalszik mélyebben, akkor is felkel 10-15 perc múlva ha nem lehet szopi a szájában. És a cumi nem kell
2021. nov. 14. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!