Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 5 hónapos baba még mindig...

5 hónapos baba még mindig hasfájós - tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Az első 3 hónapban végignyögdécselte az éjszakákat, volt pár sírós epizód is. A nyögdécselést elhagyta, de ez a hasfájás valahogy nem akar múlni. Sokszor tekereg, sír szoptatáskor, néha konkrétan ringatva szoptatom, hogy valamennyit egyen. Éjszaka sokat tekereg, nem feltétlenül ébred fel, de én persze igen, forgatom, ringatom, hallom, hogy kotyog a hasa. Puki nem igazán jön álmában, ahhoz fel is kell ébrednie. Tornáztatom, iyenkor sokszor be is kakil. Gasztróshoz stb. a járvány miatt most nem akarom vinni. 100 % anyatejes. Infacol, co-lactase, biogaia stb túl vagyunk, semmit nem érnek, infacoltól konkrétan rosszabb lett. Mindegy, mit eszem, tejmentesen ugyanez van. (Tudom, mit jelent a tejmentes, próbáltam, tök mindegy volt.) Akinek volt hasonló esete a babájával, lett valami diagnózis-szerű? Vagy kinőtte? Vagy nem? :)
2021. márc. 9. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is csak a védőnő mesélte, hogy volt egy kisfiú, akinél a hozzátáplálás oldotta meg a gondot. Nála sem tudták megmondani, hogy mitől húzódott el addig a hasfájás

Én a járvány ellenére elvinném magánba gasztóshoz. Nem kell sokat várni, ha időpontra mész és lehet kiderülne mi a baj.

2021. márc. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elmúlt vegül a kisfiamnak 6 honaposan magátol. Egyre ritkábbak lettek a sírások es végül abbamaradt. Nem voltunk orvosnál vele. Minden rendben azóta is.
2022. júl. 8. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!