Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mindig cicin lenne a 2,5...

Mindig cicin lenne a 2,5 honapos babam?

Figyelt kérdés

Kizarolag anyatejes baba, szepen gyarapszik, szuleteskor 3290, 1 honaposan 3730, 2 honaposan 5890.

Bukni nem szokott, hasa se faj, kakis es pisis pelus van eleg. Viszont alig bir ki 1,5-2 orat szopi nelkul, ha tehetne folyamatosan cicin lenne. Azt nem tudom megallapitani hogy konfort szopizik-e, nem tudom milyen viszont altalaban elalszik cicin es olyankor latszik a tej a szajaban. Viszont amint leteszem felkel. Nappal nem alszik tul sokat, 15-30 percet 2-3x egy nap, ritkabban 1-2 orat egyben nappal. Ez nem tudom mitol fugg. Ejszaka azert jol alszik, van hogy 4-5 orat is egyben, aztan meg reggel van egy hosszabb 2-3 oras alvasa. Probaltam neki cumit adni, pedig nem nagyon akartam, de kikopi. Mit tudnek csinalni, hogy ne akarjon ennyit cicin lenni? Vagy csak tul kell "esni" ezen az idoszakon? Volt valaki hasonlo helyzetben?



2020. nov. 6. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Ó picinek mind ilyenek. Neki az a világ meg te. Nem fog így maradni. Ahogy majd nyílik neki a világ, úgy fog egyre kevesebbet cicizni.
2020. nov. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Azzal semmit sem tudsz tenni, ha túl sokat akar cicin lenni. Azt neked kell eldöntened, hogy mindig adsz is e neki. Azért nem kicsit brutálisan hízott két hónap alatt, úgyhogy szerintem eszik ő, nem csak komfort szopizik.
2020. nov. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Huh mintha én írtam volna ezt ki ugy kb 3 éve. Minden ugyanez volt amit leírtál, még az alvása is. Nálunk kb 4 hónapos koráig tartott ez a mindig cicin időszak , ahogy telt az idő úgy tolódott ez egyre hosszabb időre. 5 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást akkor már csak alvás elött szopizott csak. És az alvás is csak akkor lett jobb amikor beállt a napi 2 alvása.
2020. nov. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek ment a zold 🤗 probalom huzni az idot etetes elott de mikor mar latom hogy nemsokara sirni fog akkor nincs szivem nem megetetni. Nem veszes a helyzet szeretek nagyon vele foglalkozni csak azert jo lenne kicsit haladni a haztartassal is 😏 de most a baba az elso szamomra, a haztartas megvar 🥰
2020. nov. 6. 16:46
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Az én 3 hónaposom is detto ilyen. :) amellé sajnos hasfájós,így van olyan éjszaka,hogy óránként kel..
2020. nov. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Ohh ne foglalkozz a háztartással! Most gondolj bele. 2,5 hónapos. 3,5 hónap múlva már fog enni mást is addig is valószínű ritkulni fog a szopi, ahogy érdekes lesz a világ. Szóval adok en meg neked kb 1 ilyen hónapot aztán lazul a “rend”. De nagyon max 1,5.
2020. nov. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Az első 2-3 hónapban én kb. csak a szoptatós fotelben ültem vagy próbáltam a gyereket altatni, nagyon kevés más emlékem van arról az időszakról 😃 Már elmúlt féléves, egyre jobban alszik és kevesebbet cicizik, mindenre van mellette időm most már. Kitartást, az elejét túl kell élni, hamarosan sokkal jobb lesz! 🙂
2020. nov. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Huu nem tudom ki pontozta le a hozzaszolokat... Pedig mindenki hasznos dolgokat irt 💖
2020. nov. 6. 18:33
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

Az unatkozók. :)

Kitartást nekünk!

2020. nov. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
36%
Én akkor szoktam elvenni tőle a cicit, ha már csak cumizik egy idő után és nem szívja. Ha hagynám, órákat el lenne így.
2020. nov. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!