Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az erős tejleadó reflex...

Az erős tejleadó reflex később is kialakulhat?

Figyelt kérdés

Első babánál nem tűnt fel, hogy különösebben erős lenne a tejleadóm. Most a második babánál rendszeresen van az (főleg bal mellemnél), hogy elkezd szopizni, majd fuldokolva, köhögve elengedi és spriccel a tej a fejére meg mindenfele. Utána pár korty után ez lecsökken.

De első gyereknél ilyen sose volt... 20 hónapig szoptattam őt is, de egyetlen egyszer sem láttam sugárban spriccelni a tejet, most meg mindennapos dolog. 8 hetes a pici.


2021. nov. 21. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs nagy tapasztalatom, 3 hónapos a babám, de nekem is 8 hetes volt, amikor előjött. Addig szépen tudott enni, utána 2-3 hétig ömlött a szájába, közben ő is ügyesebben kezdett enni, én meg amikor ömlött a tej, akkor kifejtem belőle, hogy kevesebb legyen és nem tudott annyira spricccelni. Azt vettem észre, hogy akkor ritkultak az evések, több tej volt a mellemben. Azóta jobban beallt a kereslet-kínálat, nem lesz annyira sok tej a következő evésre, így nem spriccel annyira.
2021. nov. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen
2021. nov. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!