Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hol tudok olcsó szoptatós...

Hol tudok olcsó szoptatós melltartót venni?

Figyelt kérdés

A kérdés igazából azért merült fel bennem, mert úgyis sokszor kell majd kimosni, illetve csak a szoptatás időszakában használnám, és emiatt nem szeretnék sok pénzt kiadni rá. Kínai üzletekre gondoltam, de ahova én járok egyikben sem volt. Tudnátok akár kínai üzletet, piacot ajánlani Budapesten ahol biztos találok ilyesmit?

Más ötleteket is szívesen elfogadok.

Köszönöm!



2021. nov. 23. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lidlben gyakran van, érdemes figyelni a kismama heteket.
2021. nov. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nem kell, hogy kifejezetten szoptatós legyen (persze függ a melledtől is). Sima melltartó, mondjuk sportmelltartó amiből ki tudod kapni a ciciket teljesen jó. Azt tudod később is használni.

Amúgy vehetsz használtan is.

2021. nov. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok bp-i, de vidéken szinte minden kínaiban van. A szivacs és merevítő nélküli "mamamelltartók" közt szokott lenni.

Érdemes neten is körbenézni, olcsóbb webshop, bonprix, wish és társai. Te tudod, hogy mi fér bele a keretbe.

2021. nov. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én Marketplace-en nézegettem. Végül H&M-ben vettem, de aztán sosem használtam. Hónapok óta próbálom eladni, már féláron, de még így sem kell senkinek.
2021. nov. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én vettem kínaiban szoptatós melltartót. Az egyiknél a lecsatolható rész eltört, túlságosan feltelt a mellem. Szóval, nem biztos hogy a kínai olyan jó.
2021. nov. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lidl, bonprix.


Ezek nekem minőségre is beváltak.

2021. nov. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lidl-set még mindig használom, csinos és kényelmes, szóval nem volt kidobott pénz, mert nyugodtan hordom azóta is, pedig már rég nem szoptatok. És nem is tartom drágának 2db kb 2000 forint szokott lenni ha jól emlékszem :)
2021. nov. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

+1 A Lidl-re. 2 db szokott 3600 körül lenni.

De ha rákeresel marketplace-en hogy Esmara szoptatós melltartó vagy Lidl szoptatós melltartó, még újakat is ki lehet fogni.

Annyi hogy konfekcióméretet adnak meg (pld. 40/42), és az a tapasztalatom hogy a Lidl ruhákból mindig egy mérettel nagyobb kell.

2021. nov. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!