Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ejjel 2orankenti etetes nem sok?

Ejjel 2orankenti etetes nem sok?

Figyelt kérdés

Nappal 3orankent ker a 2hetes babam enni,ejjel viszont 2orankent,de volt mar masfel is..altalaban mindig a tisztaba rakassal kezdem,aztan etetem,de volt mar hogy kozbe volt kaki,akkor nyilvan megint es akkor ismet ker.. elso babam,nem tudom hogy ez jo-e.

A vedono,a baratnomek meg mindenki azt mondja az igeny szerinti etetes a fontos,meg minnel tobbet legyen mellre teve mikor o ker, de volt hogy minden masodik nap 3orankent de volt hogy 4ora utan kert ennit.. de most egymast koveto 2nap masfel es 2ora,nappal szigoru 3ora.. miert lehet ez? Meg gondolom csak eleg a tejem,ejjel is pl etettem a jobbol es elkezdett folyni a balbol hosszan,akkor atraktam oda is, mert mondtak hogyha keves neki akkor helyezzem at a masikra is.



#anyatej #éhség #rendszertelen #Gyakoriebredes #Nemalltbe
2021. nov. 26. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Etesd, amikor kér. 3 hetes, 6hetes és 3 hónapos kor körül van egy növekedési ugrás, amikor többet eszik, így szaporítja a tejet magának.

Ezek nem kőbe vésett időpontok, szóval lehet most épp egy ilyenben van.

2021. nov. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként a babák nem ilyen "pontosak". Sokszor lesz még, hogy nem akkor eszik, nem akkor alszik stb. mint előtte. Nem szabad nagyon rágörcsölni 🙂

Nekem a stressz miatt ment el a tejem az első babánál, most hogy nem görcsölök rajta, a 2.-nál minden oké.

2021. nov. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A lányom minden éjjel 20-40 percenként kelt és csak a cicivel aludt vissza, nem mindig evett. Viszont egy jótanács. Éjjel ne pelenkázd, hacsak nem kakis a pelus. Egyrészt kiütöd az álmosságot nem csak az ő, de a saját szemedből is és kell a pihenés.

Egy idő után majd beáll és hosszabbakat alszik majd. Addig meg pihenj amikor tudsz, egyél igyál bőven és tedd cicire amikor igényli

2021. nov. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor ez minden babanal mashogy van, es mindig mikor ker adjak :)

De ha pisis a pelusa este,azert nem sirhat fel?? Vagy kibirja a pelus reggelig nem fog kicsurogni eltud annyit szivni??

2021. nov. 26. 17:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Tapasztald ki, hogy bírja-e a pelenka. Nekem sovány volt a baba az elején, de jó alvó, kisebb méretű pelus volt rá jó, 3 órát se mindig bírt ki, mert sokat is evett és sokat is pisilt. Nem csak pelenkáztam, öltöztetni is kellett éjjel néha, mert pisis lett a ruha.
2021. nov. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekünk kibírja ha este 9kor pelenkázom utoljára és reggel 9körül kel fel. Eszem ágában sem lenne ezzel felzavarni, bár hallottam olyan babákról, akiknek alvás közben is ki lehetett cserélni a pelenkát, de erről az én gyerekeim nem hallottak.


Ha nem érzékeny a bőre, akkor valószínűleg csak ha kakis a pelus, akkor zavarná. Ma már elég száraz érzetet adnak a mai pelusok!


És tényleg ki kell tapasztalni, de egy megfelelő méretű pelus, jól rátéve nem szabadna 2-3 óra alatt kiázzon. 😉

2021. nov. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2021. nov. 29. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!