Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mindenhol azt olvasom hogy...

Mindenhol azt olvasom hogy egy három hónapos baba 3-4 óránként eszik. Az enyém ezzel szemben eddig óránként cicin volt. Azt hiszem növekedési ugrása volt. De most is 2orankent enni kér. Ez gond? Kb 100-110 milit eszik

Figyelt kérdés
2019. febr. 6. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Hat, nekem is ugyanez volt és aztán elmentem miatta a dokihoz és kiderült h nem gyarapszik semmit.. Magyarán kevés volt a tejem, hiába volt állandóan mellen, hiába csinaltam/ettem/ittam bármit :/ Amint elkezdtünk tapszerrel kiegészíteni, visszakaptam a nyugis gyerekem és most megint 3-4 óránként eszik, ejjel meg 8tól 4ig alszik.
2019. febr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Van mérlegem, heti 300 grammot hízott eddig. Ebben a hónapban két hét alatt most tartunk 200g nál. Az kevés lehet?

Egyébként bocsi félre írtam 18an lesz 3 hónapos.

2019. febr. 6. 13:52
 3/5 A kérdező kommentje:
A tejnek a mennyiségével tuti nincs gond, a minőségével lehet!?
2019. febr. 6. 13:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom se tartotta a 3-4 órát.2 max 2 és fél óránként evett.Nem volt gond.Most 15 hónaposan is 6x eszik keveset.Ez van így alakította ki magának.
2019. febr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy a babák nem olvassák ezeket a könyveket. Ha éhesek enni kérnek, ha kapnak esznek. Ha hízik rendesen akkor nincs miért aggódni, de ha jobban megnyugtat konzultálj szoptatási tanácsadóval. 100-110 mili kicsit sem kevés.
2019. febr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!