Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elegendő pisis pelus mit jelent?

Elegendő pisis pelus mit jelent?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom, ha van elég pisis pelus akkor elég az anyatej. De mennyi az elég? És mennyire pisis? Elég ha van benne vagy csurig legyen?
2021. nov. 27. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elég ha van benne, nem kell, hogy tele legyen mindig. Nálunk az kivitelezhetetlen lenne, max az éjszakai pelus telik meg. Amikor nagyon kicsi volt, ha már egy kis pisi volt benne egyből sírt és cserélni kellett, rengeteg pelenkát használt az elején.
2021. nov. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Általában 3-4 evőkanálnyi vizet ha beleöntesz a pelusba az számít 1nek. Olyan 6-7 az elején normális.

Mondjuk én sose próbálgattam, hogy mennyi az a 3 evőkanálnyi.

Inkább az a feltűnő ha kevés van.

2021. nov. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kisfiamnak sosincs tiszta pelusa, mindig pisis, miután felkel evés előtt szoktam kicserélni, vagy ha úgy adódik. Napi 1 kakis pelus van.
2021. nov. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!