Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Már a második mellszívó...

Már a második mellszívó készüléket veszem, de az sem válik be! Jelenleg egy medela swingem van, mert azt mondták az elektromos biztos leszívja, de nekem nem szívja le! Mi lehet a baj? Létezik, hogy valaki nem tud semmi féle mellszívót használni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 5. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem szép nagy 110es melbőségem van s az Aventos mellszívót próbáltam ki. Annyira magamhoz kellett szorítani, hogy valami kis vákuma legyen, hogy közben begörcsölt a kezem. Erre is csak egy hét után jöttem rá miért nem működik rajtam. Elötte mindig melegfürdőt veszek, az segít lazítani a szöveteken s kicsit maszírozom is. Kézzel elég bajlódó s egy idő után fárasztó meg hosszadalmas. Mióta szoptatsz? Ha már van rutinod talán könyebben menne kézzel, esetleg a teknikád rossz? Lehet nem tartod oda elég erősen s a vákumm kevés.
2010. szept. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem használt az elektromos, pedig mindenki arra esküdött, akit kérdeztem. Bár nekik biztos jó..nekem tommee tippee-s van elektromos és kézi is. A kézi tök jó, szeretem. Az aventeset a kórházban próbáltam, bár ott nem volt annyi tejem, de nem volt rossz. A kézi fejő használata közben is kell "masszírozgatni" finoman!! a cicidet, és jó, ha vársz egy reflexre.. azt tudod, hogy 20 perc alatt, de 30 perc felett kell fejned a cicidet..csak mert én most olvastam a szoptatásert honlapon. Sok sikert, amúgy mennyi idős a babád? az enyém 11 hetes
2010. szept. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocs, az előző vagyok: ha sehogy sem megy, kérd meg a védőnőd, segítsen, mutassa meg!! Nem ciki!!
2010. szept. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem sem vált be az elektromos,ráadásul el is romlott,beadtam szereltetni garanciával de addíg is kellett egy mert a kicsim nem akar szopizni.

Vettem egy tescos kézit olcsó is meg...(nem vagyok híve az olcsó dolgoknak mertált rossz tapasztalataim voltak eddíg és ez a termék sem a kedvencem de megvetem).

És lám szinte jobb mint az elektromos nem 45,csak 15perc,és teljesen kiüríti a cicit.

Azóta is csak azt használom,mert az idő is számít.

Ráadásul míg az elektromosat használtam 1,5hónapig 2 szer volt begyulladva a mellem,és 1.5hónapja mióta atescósat használom egyszer sem,pedig mind a 2nél ugyanúgy maszíroztam közben.

Szerintem megér egy próbát,nem drága 3ezer azt hiszem,nem írnám ha nem így lenne.

Sok sikert,jó babázást!

2010. szept. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én egy egyszerű avent kézit vettem, és maximálisan elégedett voltam vele.

Ha a babám nem ébredt fel szopizni, a cicim pedig olyan volt mint egy kő, nekem sem akart rögtön odatapadni, de kicsit igazgattam, és már jött is... Nekem nem volt vele gondom.

Előtte egy még egyszerűbb tölcséres mellszívót vettem, 1000 ft se volt, na az is jó lett volna, ha nem kellett volna mindig átszerencsétlenkednem a tejet belőle tejgyűjtő pohárba. A fele mellément mindig. Akkor vettem az aventet, nagggyon jó!

Nekem mindenki ezt ajánlotta.

Elektromosra gondolni sem akartam, nem kell nekem fejőgép. Fujj.

Ez olyan barátságos, az első fél évben hatalmas szolgálatot tett, azóta kialakult a kereslet-kínálat, már nem használom...

2010. szept. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

22.53-astól kérdezném: mit jelent, hogy 20 perc alatt, de 30 perc felett? Nem értem.

Azt hallottam, hogy nem mindenki tud géppel fejni, a tejleadó reflex nem mindenkinek indul be tőle. És az se mindegy, mikor fejsz. Nekem kézi van, néha sikerül, néha semmi nem jön.

2010. szept. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amíg nem indult be rendesen a tejem és a tejcsatornáim mind meg nem nyíltak, szinte semmit nem tudtam fejni a mellemből... a férjem olyan ideges lett az aventes kézi mellszívóra, hogy azt mondta, kivágja a francba, mert sz@rt sem ér... de 6 hetesen mellgyulladás és tejláz után végre beindult rendesen a tejem és a szopi is működik... érdekes, azóta tudok fejni...
2010. szept. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem is 110 a mellem és nagyon sok tejem van!Kézzel letudom fejni magam,de nagyon hamar elfárad a kezem!A párom vette nekem ezt az elektromos mellszívót,de eddig semmi eredménye!Az én picurkám 13-án lesz 2 hónapos!Rengeteget eszik ezáltal nagyon sok tejem is van!El kelne valami jó gép segítségnek,mert kézzel tényleg sokáig tart és fárasztó! :(
2010. szept. 6. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!