Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a legjobb megoldás etetésre...

Mi a legjobb megoldás etetésre, ha a babámat pár hetes időszakra napközben otthon kell hagynom a nagyanyjával?

Figyelt kérdés
Muszáj lesz 2-3 hétig a maminak vigyázni rá, és eddig csak szopizott. 5 hónaposak leszünk. Napközben kb. 4-5 órát lennék távol (tanítási gyakorlat miatt). Reggel meg este szoptatnám tovább. Kezdjek el neki mást adni napközben? Vagy lefagyasztott anyatejet (abból sajna csak pár napra való adag van...)? Azt cumiból jobb, vagy pohárból? És akkor én fejjek napközben? Van valakinek tapasztalata. Nagyon aggódom...
2008. dec. 14. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak napi 4-5 órát vagy távol, próbáld inkább a szoptatásokat szép lassan átütemezni: szoptasd meg, mielőtt elmész, aztán meg rögtön, ahogy hazaértél!
2008. dec. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem fejjél le neki annyi tejet, amivel jó sokáig elvan azt adja oda a nagyi.Én pl. reggel 7kor, 3kor, majd este 9kor fejek és elég sok tejem van.

2008. dec. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is fejjél amikor csak tudsz minden szoptatás után és így próbálj tejet gyűjteni mivel írtad hogy kevés van lefagyasztva.A nagyi meg ha szükséges adja cumisüvegből.
2008. dec. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!