Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19 évesek vagyunk. A kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 évesek vagyunk. A kapcsolatunk a lehető legjobb, nem is kívánhatnánk egymásnak jbbat. De mégis szeptembertől én elmegyek pestre tanulni ő pedig otthon marad. Mi lesz a sorsunk?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, h ha csak hétvégente látjuk egymást... nem fogk tudni minden héten hazajönni... de ha ő jönne fel akkor az elte-n aludhatna a koleszomban, mellettem...? ezt megengedik, nem?persze egyszer-kétszer?
2009. jún. 20. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vannak párok, akik csak hétvégente taliznak és megy nekik. Barátnőm a pasijával már két éve együtt vannak és csak hétvégente péntek és szombaton vannak együtt. Csak rajtatok fog múlni.

Sok sikert!☺

L, 18

2009. jún. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nem írtad, mióta vagytok együtt...


Én a mostani párommal úgy kezdtem a kapcsolatot, hogy 250 km-rel távolabb tanul.

És már 9 hónapja együtt vagyunk ;)


Megbízunk egymásban és szeretjük egymást! Ha ez nálatok is megvan (és úgy sejtem hogy igen) akkor nem lesz gond!


Mivel csak hétvégén találkoztok majd, más módon kell majd a kapcsolatot tartani. (telefon, msn)

Ha nem akarsz sokat költeni telefonra, nem árt valami társkártya amivel ingyen beszéltek egymás között!


Ne távolodjatok el egymástól és minden rendben lesz ;)


24/F

2009. jún. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen!!! :) amúgy már kicsit több mint másfél éve együtt vagyunk. bízunk egymásban... bár ő kicsit féltékenyebb típus, és nagyon félt, h elhagyom :) de soha nem adok rá okot. Szóval kicsit megnyugodtam....köszi a válaszokat :)
2009. jún. 20. 21:41
 4/4 anonim ***** válasza:
5 evig eltunk tavkapcsolatban a parommal mielott osszekoltoztunk. Volt hogy egy honapig sem lattuk egymast, de sosem volt ebbol problema (megcsalas vagy hasonlo). Meg mindig nagy a szerelem. Azota egyutt elunk, a parom a ferjem es mar szulok vagyunk. :)
2014. okt. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!