Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha hízok szoptatás alatt, az...

Ha hízok szoptatás alatt, az lemegy, ha befejezzük a szopit?

Figyelt kérdés
13 hónapos a lányom,16 kilót híztam vele.Ebből 1 héttel szülés után lement 10 kiló.Eleinte nem volt gond,de néhány hónap műlva elkezdetem hízni.Sorra hízom ki a ruháimat,már rosszul vagyok a tükörtől és a ruhásszekrénytől.Le fog ez menni,ha már nem szoptatok?(ami nem tudom mikor lesz,mert a lányom elég sokszor igényli a cicit)
2010. szept. 8. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis odafigyeléssel, sok mozgással, nagy önuralommal le fog menni, hanem is az egész. Ám: szoptatás alatt se kell 2 helyett enned, odafigyelve, minőségi változtatással akár fogyni is tudsz szoptatás alatt is. Én sajnos csak 5-6 kilót híztam a 3. babám szoptatása közben, de az csak úgy nem ment le... fogyózni meg nem tudtam, mert ingerültté tett, ha nem lakhattam jól... Tehát jobb odafigyelni szoptatás alatt is arra, hogy mennyit hízol. 4 gyerekes anyuka
2010. szept. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, de én szoptatás abbahagyásakor pár hét alatt 6 kilót szedtem fel, úgyhogy szerintem erre ne számíts. Majd diétával, mozgással lemegy, de csak úgy biztosan nem.


Miket szoktál ennyi? Mennyit? Már most, szoptatás alatt is elhagyhatnád a kifejezetten hízlaló dolgokat (üdítő, gyümölcslé, cukrosabb gyümölcsök, fehér lisztes ételek, cukrozott ételek vagy sós sütik) és ez még nem lenne fogyókúra!

2010. szept. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem iszom üdítőt csak vizet.Sokat sétálunk,egész nap kint vagyunk,mert folyton menne.Az étvágy is elég rossz,keveset eszik és azt is kézzel.Ezért nem tudok pl főzeléket főzni,mert abból nem enne.Magamra meg nem szoktam külön főzni,ezért én is azt eszem,amit neki készítek.Tésztafélék (pl bolognai),rakott krumpli,stb.Akkor gondolom itt a hiba...
2010. szept. 8. 13:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy megnyugodj, nem vagy egyedül. Én is a szoptatás alatt híztam, szülés után jók voltak a terhesség előtti ruháim, de most már nem :-( Remélem ha abbahagyjuk a szoptatást, akkor lemegy rólam. Ja, és nem eszem két ember helyett.
2010. szept. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!