Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ki az aki még szoptatja 9...

Ki az aki még szoptatja 9 hónapos babáját (és elege van belőle)?

Figyelt kérdés

Én, én, én! Pár napja annyira megharapott, hogy folyt a vér a bimbómból. Csillagokat láttam, és azóta is minden egyes szoptatáskor. legszívesebben abbahagynám, de az se olyan egyszerű! Meg már csak pár hónap, és ehet, ihat szinte mindent, addig ki akartam tartani, de nagyon ki vagyok! :(

Írjatok valami bíztatót, vagy bármit!

Nagylányomat 20 hónapig szoptattam, ilyen szenvedés nem volt...


2022. jan. 21. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Akinek elege van, az abbahagyja.

A harapásról le lehet szoktatni.

2022. jan. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem direkt harapott meg. Elaludt, és mikor felriadt a kezével ellökött viszont még a fogai között volt a bimbó.

A lelkiismeretem nem engedi, hogy abbahagyjam... :(

2022. jan. 21. 09:55
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
De most jobb az, hogy a fájdalomtól szenvedve szoptatsz és teljesen kivagy saját elmondásod szerint...? Nem értem tényleg. Nem fog összedőlni a világ és a gyereknek se lesz semmi baja, ha "csak" 9 hónapig volt szoptatva. Gyerekek milliói nőnek fel úgy, hogy egyáltalán nem vagy csak minimális ideig kaptak anyatejet és lám felnőttek. Én biztosan nem kínoznám direkt magam, de hát te tudod..
2022. jan. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Ez tipikus mártírkodás, de ne aggódj, kérdező, nem te vagy az egyetlen, sokan csináljak ezt, bár máig sem értem, miért jó, ha az ember saját magát szívatja.
2022. jan. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
10 hónapos és hasonlóan vagyok vele, tápszert/tejpépet nem fogad el így marad az anyatej, de ő is harap néha várom, hogy vége legyen🤷🏻‍♀️
2022. jan. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Tápszeres baba voltam a kezdetektől fogva , egészséges felnőtt lett belőlem. Ha ekkora szenvedés hagyd abba és tápszerezz vagy olyan kis gépezettel(nem ugrik be a neve) szívasd le az anyatejet. Mind a 2 sokkal jobb megoldás a szenvedésnél. Attól , hogy anya vagy nem kell minden fájdalmat elviselned főleg ha van rá megoldás.
2022. jan. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"olyan kis gépezettel"


Fejni sokszor fájdalmasabb és sokkal több idő.

2022. jan. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
Igaz, hogy én még nem tartok itt, de én abbahagynám. Igen, lehet az elején nem kellene neki a cumisüveg, de egy kis idő után kétlem, hogy elutasítaná. Az éhség nagy úr. 9 hónapos korára amúgy is mindent megkapott már, ami szükséges volt az anyatejből. Nem attól lesz egy anya jó anya, hogy szenvedni is képes a gyerekéért, legalábbis nem az ilyen helyzetekre értik az áldozat hozó politikát.
2022. jan. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!