Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehetséges, hogy a 9 hónapos...

Lehetséges, hogy a 9 hónapos babám el akarja választani magát?

Figyelt kérdés
Mostanában csak úgy tudom rávenni a szopizásra, ha valami játékot mutogatok neki, de azt is megunja 5 perc alatt, elfordul és megy a dolgára. Vagy az is lehet, hogy a csőrös pohár bezavart neki? Pedig abból csak vizet szokott inni. Két napja alig eszik valamit egyébként, pépet se, kiköpi. Nem beteg, mert folyamatosan megy, játszik, sikongat stb, még túl aktív is... Mondjuk engem nem zavarna, ha elválasztaná magát, már csak nyűg a szoptatás, de akkor tudnom kéne, hogy most akkor vegyek tápszert, vagy mi... nagyon frusztráló. Eddig legalább éjjel meg reggel meg este jól teleette magát, de most akkor is csak nyűglődik...
2020. nov. 23. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem egy 9 hónapost már régen el kellett volna kezdeni hozzátáplálni és most folyamtosan át lehetne állítani, csökkentve az anyatejet és növelve a hozzátáplálást.
2020. nov. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Az enyem 9hosan ugyanilyen volt, meg 2 honapig "eroszakoskodtam" vele aztan megharapott es ragokanak hasznalta a cicimet es elfogadtam h jol van akkor ennyi volt. Ha nem bannad hogy abbahagyja, vegyel tapszert igen, ha folytatni akarod, szoptatasi tanacsado tud segiteni. Azt hiszem pont 9hosan is van egy ilyen novekedesi ugras.
2020. nov. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1es, honnan vetted, hogy nem kezdtem még el? A szövegben is benne van... 2es,köszi.
2020. nov. 23. 11:27
 4/6 A kérdező kommentje:
Mint írtam, a pürét se kéri. Hát rájöttünk, hogy a kisasszony már csak falatokat hajlandó enni. Azért vacsira meg reggelire szopizott kicsit.
2020. nov. 23. 19:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Simán lehet. Az en babám ugyan tapszeres, de a barátnőm babaja 8 honaposan választotta le magat és 2 éves koráig kapott meg reggel-este tapszert.
2020. nov. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem valószínű,annyit szopizik amennyi jól esik neki.
2020. nov. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!