Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szúró égető kibírhatatlan...

Szúró égető kibírhatatlan fájdalom szopi után kb. harminc perccel. Nőgyógyász, védőnő, tanácstalanok. Találkozott-e már valaki hasonló fájdalommal és segített-e valaki, illetve kiderült-e mi okozza a bajt?

Figyelt kérdés
2008. dec. 15. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínüleg a tejleadó reflex lehet.
2008. dec. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, nekem volt szuro, tuszeru fajdalom szoptatas utan 30 perccel es kb. mindig 20-30 percig tartott. En utanaolvastam, es azt talaltam, hogy a tejmirigyek ilyenkor termelik a legtobb tejet es ez par embernel a szoptatas elso par heteben fajdalmas. Nekem nagyon fajt, de a babam kb 2 honapos korara elmult magatol ez a fajdalom. Nekem amugy is sok tejem volt, lehet, hogy feszitette a mirigyeket? Nem tudom, de ne aggodj, elmulik majd.
2008. dec. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Épp most futom a köröket ezügyben. Szoptatási tanácsadóval kiokoskodtuk, hogy gomba. Neked nem volt esetleg berepedve vagy ilyesmi, hogy felülfertőződhetett volna?
2008. dec. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jajj, nekem is ez volt, kb. 2 hónapig, aludni sem tudtam tőle, szörnyű volt. Sajgott, szúrt, égett........már féltem, mikor szoptattam, hogy mi lesz utána....Olyan volt, mikor totál kiszívja a pici, szinte porlott a cicim, én ugy csináltam, hogy mikor már gondoltam, hogy kiürül, levettem róla a babát, nem hagytam, hogy teljesen kiszivja. Nekem ez bevált.

12 hetes kislány anyukája

2008. dec. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bőrgyógyász szerint nem gomba. Már öt hónapos a pici, de ez a fájdalom csak nem múlik el, sőt most már a bal cici is érintett. Én is gondoltam egyébként gombára. Ha volt valakinek gomba diagnózis, kérem írja meg mi volt rá a terápia. Antibiotikum kúrám már volt. Az jó? Napi szinten szedem a fájdalomcsillapítót.
2008. dec. 16. 20:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Tegyük fel, hogy mégis gomba. ezesetben létezik olyan krém, amit a szopis tanácsadó szerint nem kell lemosni kaja előtt, ellentétben pl. a canestennel. Pimafucor a neve, de vényre kapható csak. Esetleg kérdezz meg egy tanácsadót te is, aki alaposan kifaggat a tüneteidről, de legalább megmondja, hová fordulhatsz, mert így sajnos nem arról marad emlékezetes a szoptats, amiről kellene. www.lll.hu honalpon taláálsz elérhetőségeket.
2008. dec. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!