Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyibe kerül a ceresatte...

Mennyibe kerül a ceresatte fogamzásgátló és van e mellékhatása? Megbízható? Szoptatok és ezt irta fel az orvosom.

Figyelt kérdés
2008. dec. 16. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:

én most vettem, 7500,- 3 hóra

én is szoptatok, 7 hetes a babóm

2008. dec. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem is ezt írta fel a doki. de nem mertem szedni mivel okozhat köztes vérzés ahogy utánna olvastam. Másként oldjuk meg a dolgot. ez nem törvényszerű viszont szoptatósoknak nincs sok választás. lényeg hogy 1 napot se hadj ki ha ezt választod!!

4 hónapoas baba anyukája

2008. dec. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amikor szoptattam, én is ezt szedtem. Nekem rendkívüli módon fájt tőle a fejem, közti vérzésem is volt, ezért muszáj volt más módon védekeznünk.
2008. dec. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Hallottam, hogy rendszertelen mensit okozhat, és köztes vérzést is. Én is szedtem fél évig, de sajnos egyszer sem jött meg (ez is benne van az útmutatóban), pedig már nem is szoptattam. Engem ez zavart, mert sosem tudtam, hogy most mi van.
2008. dec. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Használj Patentex kúpot 12 db 2000 Ft! Nekünk azért ez a legjobb, mert nagyon ritkán vagyunk együtt, és ez a legkifizetődőbb.
2008. dec. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is szoptatok és ezt szedem,az orvosom szerint megbizható.Tegnap váltottam ki a 3 havi adagot 7800ft volt
2008. dec. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is azt kezdtem szedni szülés után, DE amint beszedtem másnapra elapadt a tejem....vagyis sokkal kevesebb lett. Egy hét szedés után jöttem rá, hogy ez okozhatja az apadást. Ahogy abbahagytam a szedést 1-2 nap alatt ismét rendesen volt tejem. Persze állítólag ez nagyon ritkán fordul elő, de benne van a pakliban.....
2008. dec. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!